برش فیلم و ویدیو

برش فیلم و ویدیو

نسخه ۱
نصب از بازار
10000 تومان
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

***یک برنامه عالی در  زمینه ویرایش ویدیوها ***


که شما با استفاده از آن و بدون داشتن دانش خاصی در مورد ویرایش و تدوین فیلم ها می توانید اقدام به برش قسمت هایی از ویدیو، فیلترگذاری و اینکود کردن کنید. این نرم افزار می تواند در زمان هایی که لازم است قسمتی از یک فیلم بطور کل حذف شود به کمک شما بیاید. بطور مثال ممکن است یک فیلمی را از روی تلویزیون ضبط کرده باشید و در وسط فیلم تبلیغات وجود داشته باشد آنوقت با این برنامه می توانید قسمت هایی که تبلیغ در آن وجود دارد را به آسانی حذف کنید و یا اینکه بخواهید فیلمی را در اینترنت منتشر کنید و لازم است که فیلم را به تکه های کوچکتر و کم حجم تبدیل کنید در چنین مواقعی نیز می توانید بر روی این برنامه حساب باز کنید. همچنین این برنامه دارای یک سری فیلترهای آماده می باشد که می توانید تنها با چند کلیک آنها را بر روی تصاویر اعمال کنید و به آسانی نویزهای موجود در فیلم را بردارید و فرمت های مختلف ویدیویی را اینکود کنید. این برنامه از فرمت های مختلف تصویری مانند: AVI، MPEG، MP4/MOV، OGM، ASF / WMV، MKV و FLV پشتیبانی می کند .


ویژگی های نرم افزار
– ارائه خروجی ویدئو با فرمت های رایج جهت پلیرهای مختلف
– حذف بخش های دلخواه شما با استفاده از درگ کردن
– حذف دسته ای بخش های یک کلیپ
– ارائه پیش نمایش برای ویدئوهای ادیت شده
– ارائه اسکرین شات از ویدئو
– کاربری آسان
– امکان تبدیل فرمت ویدئو ویرایش شده به فرمت های AVI, MPEG, MP4, WMV, iPhone, iPad
– قابلیت مرتب سازی ویدئو با جابجایی بخش های مختلف ویدئو از طریق درگ و دراپ
– پشتیبانی از فرمت اچ دی


توجه برنامه روی گوشی


sony xperia l  با اندروید 4


honer 3c  با اندروید 5 تست شده است


با سلام  این برنامه روی اندروید 4 و 5 تست شه است و روی اندروید6  و 7 سازگار نیست


------------------------------------------------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد و قبلا مورد تیم کافه بازار قرار گرفته است  )


 برش کلیپ - برنامه برش فیلم   - برش فیلم رایگان--برنامه بریدن فیلم-کم حجم کردن فیلم -کم حجم کردن فیلم رایگان -کم حجم کردن فیلم(کاهش تا ۱۵ برابر)بریدن -بریدن اهنگ - ب- بریدن فیلم  - قیچی برش ویدیو برش اهنگ - یا ویدیو mp3 cutter - mp3 cutter   - and ringtone maker - music cutter


 logo-enamad logo-samandehi