ماشین حساب مهندسی

ماشین حساب مهندسی

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳۹۸
کیلوبایت
حجم

دیگر لازم نیست برای انجام محاسباتتان حتما ماشین حساب مهندسی به همراه داشته باشید، چرا که می توانید تلفن هوشمند خود را به یک ماشین حساب فوق پیشرفته تبدیل کنید !ماشین حسابی با طراحی بسیار زیبا برای گوشی و تبلت اندرویدی شما است. نرم افزار از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است و امکاناتی نظیر ذخیره محاسبات، قابلیت backspace، سرعت بالا در استفاده، دکمه های بزرگ با فاصله استاندارد، حالت نمایش تمام صفحه محاسبات، قابل استفاده در گوشی و تبلت و… را در خود دارد. اگر از برنامه خارج شوید و به انجام کارهای دیگر بپردازید، تمامی محاسبات باقی خواهند ماند و در صورت بازگشت دوباره به این ماشین حساب، آنها را خواهید دید و نیازی به وارد کردن مجدد اعداد ندارید. قابلیت برگشت به محاسبات قبلی به راحتی امکان پذیر است. بدین معنا که لازم نیست تمام اعمال ریاضی را از ابتدا آغاز کنید. بلکه می توانید نقطه اشتباه را انتخاب کرده و آن را تغییر دهید.


گرچه این ماشین حساب بسیار  عالی و خوب است اما کار کردن با آن بسیار ساده است و محیط کاربری قابل فهم و ساده ای دارد و ما به کسانی که به دنبال یک ماشین حساب همه کاره ی اندرویدی می گردند این برنامه را حتما پیشنهاد می کنیم.


-------------------------------------------------------


توجه : کلید وازه ها مربوط به خود برنامه میباشد


ماشین حساب -ماشین حساب مهندسی - ماشین حساب پیشرفته - ماشین حساب پیشرفته وام - ماشین حساب پیشرفته مهندسی - ماشین حساب حرفه ای -ماشین حساب حرفه ای 2016 - دانلود ماشین حساب مهندسی - ماشین حساب آیفون - ماشین حاب دیجیتالی - محاسبه اعداد اول - ماشین حساب جوانان - ماشین حساب کودکان - محاسبه اعداد اول -calculator -scientific calculator


logo-enamad logo-samandehi