قفل کردن برنامه ها

قفل کردن برنامه ها

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

این برنامه به  شما کمک می کند پیام های خود را به دور از چشمان کنجکاو نگه دارید. نیاز به قرض دادن گوشی به یک دوست دارید؟ یک مادر کنجکاو دارید؟


قفل پیام یک قفل PIN/الگو به تمام پیام ها و برنامه های ایمیل روی دستگاه شما اضافه می کند. این کار به سادگی با اضافه کردن یک PIN / الگو برای وارد شدن به هر یک از برنامه های پیام رسانی و SMS  انجام می شود. برنامه قفل پیام یک محافظت امن از پیام ها و ایمیل های شما در برابر استفاده یا مرور گوشی شما توسط دیگران را تضمین می کند. بدون PIN/الگو هیچ کس نمی تواند پیام های خصوصی شما را ببینند.


با  برنامه قفل پیام  به هیچ کس اعتماد نکنید و مکالمات خود را امن نگه دارید.


ویژگی ها:
– اضافه کردن قفل PIN / الگو به تمام برنامه های پیام رسانی و ایمیل شما
– یک PIN / الگو برای قفل چندین برنامه
– رابط بصری و ساده برای تجربه عالی
– نگهداری امن و مطمئن مکالمات شما
– باز کردن سریع و آسان
– بهینه شده برای تبلت های HD
– بازیابی رمز عبور مبتنی بر ایمیل
– پشتیبانی از برنامه های سوم شخص و سیستم از جمله Whatsapp, Snapchat, Gmail, Telegram, Facebook Messenger, Skype, Viber, Hangouts و بسیاری دیگر


-----------------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد و قبلا مورد تایید کافه بازار قرار گرفته است  )


قفل حرفه ای برنامه ها + فضولگیر -قفل برنامه ها (وایبر، واتس و همه)  - قفل هوشمند تمامی برنامه ها  -قفل برنامه‌ها+قفل برنامه - قفل برنامه ها پیشرفته(نسخه حرفه ای) -  قفل صفحه لمسی  - Locker


logo-enamad logo-samandehi