تاک

تاک

نسخهٔ ۱۲۰.۱۱۵.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
تاک

تاک

تااک
نسخهٔ ۱۲۰.۱۱۵.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

* اپلیکیشن تاک، اپلیکیشن تخصصی آموزش مکالمه زبان انگلیسی * بدون نگرانی در هر جای دنیا قادر به برقراری ارتباط خواهید بود *

 

-      این نرم‌افزار بر اساس معتبرترین متد آموزش زبان دنیا رزتا استون- طراحی شده که در فضایی کاربردی با طراحی جذاب و ساده در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. در روش تاک،‌ تکیه اصلی بر مهارت‌های گفتاری و شنیداری کاربر است تا مرحله‌ای که بتواند با تسلط متخصصان یا گویشوران آن زبان به مکالمه بپردازد.

 

-     تاک با بهره‌گیری از موتور تشخیص صدای هوشمند گوگل، صحت مکالمه شما را می‌سنجد و به شما امتیاز می‌دهد. به‌علاوه می‌توانید جملات آموزشی را که در راستای تقویت زبان روزمره و کاربردی کاربران طراحی شده‌ است، با تلفظ و لهجه صحیح بشنوید.

 

-    متد آموزش روز به روز تاک نیز بر مبنای روش لایتنر بنا شده که با هدف قرار دادن حافظه کوتاه‌مدت و بلندمدت، واژگان و عبارات را در ذهن کاربر ماندگار می‌کند.

 

-    محتوای تاک در غالب درس‌های روزانه در پنج سطح از مقدماتی تا فوق ‌پیشرفته و مسلط دسته‌بندی شده است و به همین خاطر هر کسی با هر سطحی از دانش انگلیسی می‌تواند درس‌های مناسب خود را برای شروع آموزش بیابد. پس از تکمیل هر سطح شما به سطح بالاتر راه پیدا می‌کنید. از سوی دیگر آزمون و سنجش، می‌تواند تصویری از رشد و پیشرفت مکالمه شما در اختیارتان قرار دهد.

 

-    همراهان پیشین ما که از نسخه‌های قبلی این نرم‌افزار استفاده کرده‌اند، سهولت استفاده و محتوای جامع تاک را از نقاط قوت اصلی آن ذکر کرده‌اند. 

نظرات کاربران - ۶۹ رأی
۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Amirhp
Amirhp
۱۴۰۰/۰۶/۲۵
خوبه
Raha
Raha
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
برای من کد ارسال نمیشه
نرگس
نرگس
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
تا حالا چند بار نصب کردم اما اصلا کد برام نماد. چرا رسیدگی نمیکنید؟