کارشناس قیمت خودرو

دسته خرید
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۵٫۳ مگابایت
نسخه 1.2.2

توضیح

اولین برنامه کارشناسی قیمت خودرو(محاسبه قیمت انواع خودرو کارکرده) بر اساس شرایط کنونی بازار* 


توجه: برای استفاده از برنامه حتما باید به اینترنت متصل باشید.


دقیقا بگید برنامه چطور کار میکنه؟ ما هر روز قیمت هزاران خودرو کارکرده فروشی را از طرق مختلف به صورت کاملا خودکار جمع آوری می کنیم و به بانک اطلاعاتی بزرگمان اضافه می کنیم. شما در برنامه ابتدا برند و مدل و سال تولید خودرو مورد نظرتان (و در صورت تمایل بیمه  وتخفیف بیمه و وسایل اضافی و... ) را انتخاب می کنید سپس برنامه با بهره گیری از قیمت واقعی خودرو های مشابه و فرمول برآورد قیمت اختصاصی ، قیمت خودرو را تحویل تان می دهد. حسن اصلی این برنامه در واقع این است که تحرکات قیمت ها در بازار به صورت روزانه بر قیمت های برآورد شده توسط برنامه تاثیر خواهند گذاشت و همیشه قیمت روز بر اساس اطلاعات واقعی برای شما حاضر خواهد بود.


قابلیت های دیگه ای هم داره این برنامه؟ بله، راهنمای جامع خرید خودرو کارکرده + مقالات تصویری و گام به گام آموزشی برای نگهداری و تعمیرات خودرو + قیمت روز خودرو های صفر + پیشنهاد سایر ماشین های هم قیمت با خودرو انتخابی شما از جمله امکاناتی است که توی برنامه گنجانده شده.


به روز رسانی هم میشه؟ حتما به روز رسانی داریم، این برنامه با دریافت نظرات شما بصورت دوره ای به روز خواهد شد و امکانات جدیدی را پیش روی شما قرار خواهد داد.


اگر راضی نبودم، چی؟ اول از این که برنامه رو امتحان کردید متشکریم بعد تاکید میکنیم به هر دلیلی از برنامه راضی نبودید میتوانید برنامه رو از طریق سایت کافه بازار به راحتی پس بدید و با اعتبارتون بعدش هر برنامه ای دوست داشتین بخرید. در ضمن اگر انتقاد یا پیشنهادی در مورد برنامه داشتید لطف کنید و با ما مطرح کنید.


اگر خوشم اومد چی؟ چه خوب! اگر از برنامه خوشت اومد حتما نظرتون رو برای پیشرفت برنامه و قابلیت های بیشتری که دوست دارید داشته باشه به ما بگید، پشت این برنامه چندتا برنامه نویس سر حال هستن که عاشق بهتر کردن برنامه هستن...


راستی، واقعا این اولین برنامه کارشناسی قیمت خودرو هست؟ اممم... با جستجویی که داشتیم فهمیدیم این اولین برنامه کارشناسی قیمت خودرو کارکرده بر اساس اطلاعات واقعیه، البته برنامه هایی هستن که قیمت خودرو را با فرمول محاسبه می کنند اما این برنامه برای محاسبه قیمت فقط اکتفا به فرمول نمیکنه و قیمت خودرو های مشابه را هم مد نظر قرار میده که باعث میشه قیمت ها دقیق تر و به روز تر  باشند.

تغییرات آخرین نسخه

بهبود گرافیک صفحه اول برنامه

بهبود جزيی گرافیک صفحه محاسبه قیمت خودرو

افزودن بخش جدید تعمیرات و نگهداری

افزودن بخش جدید راهنمای خرید خودرو کارکرده

عدم نیاز به اینترنت برای استفاده از دو بخش فوق

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت