زنگ خور رمضان

زنگ خور رمضان

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

با زنگ موبایل ماه رمضان موبایل خود را با روزها و مناسبت های ماه مبارک رمضان سازگار کنید!
ما هزاران هزار زنگ موبایل در "زنگ خور رمضان" نداریم که در برنامه لابلای زنگ های خیلی خیلی زیاد گم شوید!!! ما مجموعه ای گلچین شده و آفلاین (بدون نیاز به دانلود یک به یک رینگتون ها پس از دانلود برنامه) را در 9 دسته مختلف برای شما روزه داران عزیز مهیا کرده ایم تا بتوانید راحت از آن استفاده کنید

این زنگ ها تنها از اینترنت دانلود و در قالب اپلیکیشن منتشر نشده اند.
تمامی فایل ها یک به یک بررسی شده اند.
زنگ ها Fade in و Fade out شده اند تا به هنگام زنگ خوردن گوشی، باعث شوک شنونده نشده و آهنگ ها به صورت ناگهانی تمام نشوند، تا به شنونده احساس خوش سلیقگی صاحب گوشی تلقین شود.
حجم فایل ها کاملاً هوشمندانه و حرفه ای به گونه ای تنظیم شده اند که نه برای دانلود برنامه دچار مشکل شده و نه نگران اشغال شدن فضای زیادی از حافظه دستگاه خود شوید.

چند نکته مهم:

• امکان انتخاب مستقیم آهنگ ها از داخل برنامه به عنوان زنگ موبایل (تماس)، زنگ آلارم، زنگ SMS و به طور کلی Notification، و همچنین ذخیره در حافظه دستگاه موبایل و یا تبلت شما میسر شده است.
• پس از خرید و دریافت برنامه، برای استفاده از آن نیازی به اتصال به اینترنت و دانلود یک به یک رینگتون ها ندارید. تمامی رینگتون ها به صورت آفلاین قابل استفاده هستند.
• با پرداخت هزینه برنامه و دانلود آن، دیگر در هیچ کجای برنامه برای استفاده از موضوعات مختلف دسته بندی شده با پرداخت درون برنامه ای روبرو نخواهید شد و با پرداخت هزینه برنامه تمامی رینگتون ها برای شما قابل استفاده خواهند بود.

منابع:
www.4downloads.ir
www.ali-rahmani.com
www.askquran.ir
www.avaline.ir
www.aviny.com
www.beheshtdl.ir
www.bitoolmal.blogfa.com
www.daihassan.com
www.mihandownload.com
www.yasdl.com

سازگار با اندروید 2.3 و بالاتر
(Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, KitKat, Lollipop)
سازگار با اندازه های مختلف صفحه نمایش موبایل و تبلت

logo-enamad logo-samandehi