مزرعه بهاری (آنلاین)

مزرعه بهاری (آنلاین)

نسخه ۱.۰.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۵۳
مگابایت
حجم

به روزرسانی بزرگ مزرعه بهاری:

اتحادیه ها

اتحادیه ها به مزرعه اضافه شدن!

اتحادیه به چه درد می خوره؟ برای این که توشون با دوستاتون دور هم جمع بشین با هم گپ بزنین, به هم محصول اهدا کنین, سفارش های اتحادیه رو انجام بدین و پیشرفت کنین! اتحادیه هایی که ترازشون می ره بالا کلی امتیاز ویژه برای اعضاشون میارن. اگه می خواین بدونین چه خبره بجنبین که اتحادیه های خوب دارن پر می شن!

داستان ما از جایی شروع می شه که بهار به خاطر بیماری ای که گرفته از شهر میاد به مزرعه عموش تا استراحت کنه. اما متوجه می شه اوضاع تو مزرعه اصلا آروم نیست! دختر عمو و پسر عمو هر کدوم یه کاری می کنن و آقای کشاورز داره از مزرعه سواستفاده می کنه! اگه پایه ای که هم به بهار کمک کنی تا مزرعه ی عموشو سر و سامون بده و هم تو مسابقه ی اتحادیه ها اول بشه تا تخم طلا رو ببره بیا تو مزرعه بهاری!

مزرعه بهاری یه بازی مزرعه داری شاد و مفرحه که توش باید با تولید محصولات و ارسال کردن سفارش ها درآمد کسب کنی و مزرعه تو آباد کنی. هر چی مزرعه آبادتر بشه درآمد هم بیشتر می شه.

یه عالمه محصول ریز و درشت تو بازی هست از نون سنگک بگیر تا کشک و بادمجون و کیک یزدی که هر چی بیشتر تولیدشون کنی کیفیت شون می ره بالا و می تونی با قیمت بیشتر به بقیه بفروشی.

تا دلت بخواد هم وسایل تزیینی تو بازی هست تا مزرعه ت رو خوشگل و خوش سلیقه بچینی و لایک بگیری.

 

سوپرگروه اعضای فعال مزرعه بهاری:

https://t.me/joinchat/Baqky0OIcNUQ_ofyurJUOA

مزرعه بهاری در اینستاگرام:

https://www.instagram.com/springfarm_game/

کانال مزرعه بهاری در تلگرام:

https://t.me/SpringFarm_Game

 

 

در رسانه‌ها

همراهی با بهار در مزرعه داری - مزرعه بهاری زیر ذره بین

اخیرا بازی سازان به سمت بازی های مزرعه سازی روی آورده اند. بازی هایی بسیار سرگرم کننده و لذت بخش!. یکی از این بازی ها مزرعه بهاری است. شما به عنوان یک کارگر، مزرعه را مدیریت می کنید؛ مرغ داری و گاو داری می سازید، سفارشات را آماده می کنید و تحویل می دهید و از فضای بهاری و هوای خوش مزرعه لذت می برید. ذره بین این بازی زیبا و مفرح را به شما پیشنهاد می کند. برای آشنایی بیشتر با این بازی با ما همراه باشید.

نگاهی به بازی مزرعه بهاری

بازی «مزرعه بهاری» همانطور که از نامش پیداست یک بازی مدیریت مزرعه، نیازمند به اتصال آنلاین، ساخت استدیو Medrick و کاملا به زبان فارسی است. مزرعه بهاری، با وجودی که می‌تواند اوقات خوبی را برای علاقمندان به این سبک فراهم کند، روندی تکراری مانند بازی‌های دیگر در این سبک را در پیش گرفته و چیز چندان متفاوتی که سبب تمایزش با آن بازی‌ها شود ارائه نمی‌دهد و همچنان جای پیشرفت دارد.

logo-enamad logo-samandehi