باباشاه

باباشاه

نسخه ۰.۱.۲۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

*بازی آفلاین بدون نیاز به اینترنت*

لذت ورق بازی از نوعی متفاوت!

تبدیل شدن به استاد ورق در دنیای جادویی ناصرالدین شاه قاجار! لذت یه بازی جدید از همون Solitaire قدیمی!

جمبل‌میرزا چیزی که می‌دید رو باور نمی‌کرد. ناصر‌الدین شاه قاجار با یک دسته ورق بازی جلوش نشسته بود! فهمید برای این‌که دوباره بخواد به زمان حال برگرده، باید مراحل کارت بازی رو حل کنه. آیا موفق می‌شه؟

همین الان بازی ورق جدید صددرصد ایرانی «باباشاه» رو رایگان دانلود کن و به جمبل‌میرزا کمک کن به زمان حال برگرده! لذت نوستالژی بازی های ورق قدیمی ولی این بار در صدها مرحله با کلی معمای جدید!

  ویژگی‌های بازی  

  • ورق بازی‌ ای که تا حالا نمونه‌اش دیده نشده !
  • شخصیت‌های مختلف با داستان‌های جالب 
  • لذت کارت بازی با یه عالمه چالش‌های منحصر به فرد 
  • گونه جدیدی از بازی Solitaire
  • صدها مرحله متنوع و فراوان
  • گیم‌پلی روان با پازل‌های درگیرکننده کارت بازی
  • گرافیک جذاب و باصفا  
  • طراحی خاص و ایرانی ورق‌‌های بازی

  کلمات کلیدی   

باباشاه، کارت، ورق، ورق بازی،‌ آس، بازی کارتی، کارت بازی، بازی فکری، بازی ورق، پاسور، حکم، حکم پلاس، بی بی، سرباز، شاه، خال، خنده دار، card ، Solitaire

 

 در رسانه‌ها

معرفی و دانلود بازی ایرانی باباشاه – کارت بازی همایونی

در بررسی ویجیاتو بخوانید که چطور باباشاه نوعی پازل براساس انتخاب اعداد و از طرفی داشتن بینشی دقیق و حساب شده به وجود آورده. گیم‌پلی سرگرم‌کننده و چالش‌برانگیز در کنار فضای بومی‌سازی شده و دوست داشتنی باباشاه از دیگر عواملی محسوب می‌شوند که بازی را به موفقیت کنونی‌اش رسانده‌اند.

نقد و بررسی بازی باباشاه؛ ورق با تم ایران باستان

انواع و اقسام بازی‌ها که با پاسور انجام میشوند در طول سال‌ها همواره همراه مردم بوده اند. از حکم بگیر تا بازی‌های ساده تر و شیرین کاری‌هایی که با ورق های پاسور انجام میشوند. این موج محبوبیت بازی پاسور با پیشرفت دنیای اینترنت و تکنولوژی نیز همراه و همگام بوده است. امروز بازی‌های گوناگون پاسور به اشکال متنوع به صورت انلاین و افلاین برای دستگاه‌های مختلف وجود دارند. بازی‌هایی که گاهی به اندازه نسخه فیزیکی و یا حتی بیشتر از آن برای کاربران جذاب هستند. باباشاه نیز یکی از همین بازی‌هاست.

logo-enamad logo-samandehi