شمشیر امپراطوری

شمشیر امپراطوری

نسخه ۱۳.۰.۰۰
۱۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۳۴۸
مگابایت
حجم

اولین "بازی MMORPG با زبان فارسی" در کافه بازار!


یک بازی  MMORPG با گیم‌پلی هیجان انگیز، گرافیک سه‌بعدی و امکان مبارزه آنلاین با بازیکنان سراسر دنیا که شما را به ژاپن باستان میبرد! جایی که در آن باید نقش یک جنگجوی سامورایی را بازی کنید. به ماجراهای اعتیادآور بپیوندید! سلاح‌های قدرتمند انتخاب کنید، با دوستان خود متحد شده و برای شکوه و افتخار بجنگید!


  انواع و اقسام سلاح‌ها

شما علاوه بر انواع و اقسام سلاح ها میتوانید از پنج سلاح خاص نیز استفاده کنید و حتی سلاح مورد نظر خود را بسازید. در طول نبرد میتوانید سلاح تان را به راحتی تغییر دهید و هیچ گونه محدودیتی در استفاده از سلاح ها به دلیل آنکه کاراکترتان متعلق به گروهی خاص است وجود ندارد.

 دنیای باز و پهناور

محیطی وسیع و نبردی بی‌انتها! بازی دارای محیط‌های مختلف و بسیار وسیعی است که میتوانید به کندوکاو در آنها بپردازید. قدم در سیاهچال‌های خطرناک بگذارید، برای کسب افتخار بجنگید و تاریخ‌ساز شوید!

استخدام قهرمان های مختلف

میتوانید کاراکترهای معروفی از افسانه سه برادر همچون سائو سائو، گوان یو، ژانگ فی، لوبو و بسیاری از کاراکترهای دیگر را باز کرده و استفاده کنید. همچنین امکان ارتقای آنها نیز وجود دارد. با ارتقا و جهش آن‌ها میتوانید پادشاهی خود را تثبیت و قدرت خود را به رخ جهانیان بکشانید.

 مبارزه آنلاین PVP با کاربران سراسر دنیا

شما میتوانید در حالت آزاد بازی با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین بجنگید. همچنین میتوانید با دوستانتان گروه تشکیل دهید و در جنگ‌های گروهی شرکت کنید.


logo-enamad logo-samandehi