آموزش نرم افزار ایندیزاین

آموزش نرم افزار ایندیزاین

نسخه v۲.۰
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

کسب درآمد به وسیله صفحه آرایی مجله، کتاب، بروشور، پایان نامه


آموزش نرم افزار صفحه آرایی ایندیزاین (Adobe In Design) -برای اولین بار در کافه بازار


****************************************************************


آموزش جزبه جز و ساده نرم افزار ایندیزاین (Adobe In Design)


آموزش نرم افزار ایندیزاین برای کسانی که تاحالا با این نرم افزار کار نکردن. این آموزش به طور کامل به شما یاد میده که چطور یک کتاب رو طراحی و تا مرحله چاپ پیش ببرید.


تمام توضیحات کاملا واضح و در جاهایی که لازم بوده از عکس و توضیحات روی عکس استفاده شده که کاربر، سردرگم نشه. (عکس ها رو نگاه کنید)


ایندیزاین (in design) چیست ؟


ادوبی این‌دیزاین(Adobe InDesign) یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینهٔ نشر رومیزی ساخت شرکت ادوبی است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود . از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتاب‌ها، سررسیدها، برشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.این‌دیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌نگاری و صفحه‌آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نامبرد. این نرم‌افزار مانند سایر نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت آدوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است.

logo-enamad logo-samandehi