قفل کودک (کنترل دسترسی کودکان)

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۳٫۱ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

کسب امتیاز 4.5 از 5 توسط وب سایت اپ ریویو


http://appreview.ir/?p=31352


این روزا دور نگه داشتن بچه ها از گوشی یه کار تقریبا غیر ممکنه، مدیریت استفاده اونها از گوشی هم یه کار سخته و تو هر سنی هم مشکلات و سختی های خودش رو داره، ممکنه بچه ها تماس های اشتباه بگیرن، پیام های اشتباه ارسال کنن و حتی به جاهایی تو گوشی وارد بشن که اجازه اش رو ندارن!
اگه این متن رو میخونید یعنی درگیر این مشکلات بودید و هستید ولی خوشحال باشید چون بهترین راه حل کنترل بچه هاتون رو پیدا کردید، شما با نصب برنامه قفل کودک روی گوشی و تبلت خودتون میتونید خیالتون رو از این بابت راحت کنید.
برنامه قفل کودک امکاناتی رو در اختیارتون قرار میده که تو هیچ برنامه دیگه در در دسترس نیست و با نصب همین برنامه میتونید از هر نظر بچه هاتون رو کنترل کنید.


فقط برنامه های مجاز :
شما میتونید هر تعداد برنامه و بازی که فکر میکنید مناسب بچه هاتونه رو انتخاب کنید و بچه هاتون فقط میتونن از همونا استفاده کنن و بقیه برنامه های گوشی رو نمیبینن!


فقط روزی 30 دقیقه :
اگه براتون مهمه که بچه تون در طول روز زمان مشخصی برای بازی داشته باشه و خودش این زمان رو مدیریت کنه میتونید زمان ثابتی رو مشخص کنید تا بچه هر روز حداکثر بتونه همون مقدار بازی کنه و بعد از اتمام این زمان گوشی دیگه برای بچه در دسترس نخواهد بود.


فقط سایت های مناسب :
شاید سن بچه تون اون قدری باشه که بتونه از سایت های مناسب خودش استفاده کنه ولی فضای بی دروپیکر اینترنت قطعا خیلی خطر داره و شما همیشه نگرانش هستید، توی این برنامه یک مرورگر اینترنت اختصاصی طراحی شده که بچه با اون نمیتونه وارد سایت های نامناسب بشه، شما حتی میتونید کلمات نامناسب جدیدی رو وارد برنامه کنید تا بچه نتونه اونها رو سرچ کنه و این یعنی امنیت و خیال راحت برای شما.


کد امنیتی اختصاصی :
یک کد امنیتی انتخاب کنید تا بچه نتونه از حالت قفل خارج بشه، این قابلیت به شما این اجازه رو میده تا برای خارج شدن از قفل کودک امنیت خوبی داشته باشید و بچه نتونه از اون محیط خارج بشه.


کنترل هوشمند :
زمانی که کنترل هوشمند فعال بشه اگه هیچ کدوم از روش های قفل جواب نداد و بچه بالاخره تونست از محیط قفل خارج بشه این بخش از برنامه بچه رو دوباره به محیط قفل برمیگردونه واین یعنی زندانی شدن کودک شما در محیط امنی که براش ساختید!


اگه فکر می کنید بچه دور و برتون نیست و نیازی به این برنامه ندارید سخت اشتباه میکنید چون یه روز یه بچه ای مجبورتون میکنه گوشی تون رو بدید بهش!


تغییرات آخرین نسخه

+ بهینه سازی


دسترسی‌ها

 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • hsh.childlock.permission.C2D_MESSAGE
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • اصلاح تنظیمات سیستم
 • تنظیم مجدد ترتیب برنامه‎های در حال اجرا
 • کنترل لرزش
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن قفل کودک؛ جلوگیری از دسترسی غیرمجاز کودکان

همه ما از فواید پیشرفت تکنولوژی در زندگی خود آگاه هستیم اما در عین حال نباید از تاثیرات مخرب آن نیز غافل شویم. برای مثال دستگاه تلفن همراه از جمله وسایلی است که میتوانیم با وجود اپلیکیشن های متنوع، آن را برای انجام بسیاری از امور مورد استفاده قرار دهیم. برای رده های سنی پایین تر، داستان کمی متفاوت میباشد و والدین باید فرزندان خود را در موقع استفاده از تلفن همراه یا تبلت کنترل کنند. حتما میپرسید چگونه؟ با همراهی ما در معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن “قفل کودک“، جواب این سوال را خواهید فهمید.