هوش مالی

هوش مالی

نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ دی ۱۳۹۳
هوش مالی

هوش مالی

رحیمی
نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ دی ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بنام خدا
همگی مردم دنیا چه فقیر و چه ثروتمند مشکل مالی دارند.بسیاری فکر می کنند اگر پول زیادی داشته باشند مشکلات مالی آنها تمام می شود در حالیکه اینطور نیست و پول بیشتر مسائل مالی بیشتری را به دنبال دارد
(نویسنده: به خاطر دارم در مقطعی آنچه که درآمد داشتم فقط به اندازه هزینه هایم بود و پولی برای پس انداز کردن نداشتم ولی از لحاظ فکری راحت زندگی می کردم و مدتی بعد از یکی از کارهائی که قبلا انجام داده بودم پول خوبی بدستم رسید و برای مدتی خواب و خوراک را از من گرفت.چرا؟چون باید تصمیم می گرفتم آن پول را در چه جائی سرمایه گذاری کنم تا ارزش آن کم نشود و بتواند ثروت بیشتری نیز تولید کند و این دغدغه بزرگی برای کسانی که سرمایه دارند می باشد.)

پول به تنهائی مشکلات مالی شما راحل نمی کند.تحصیلات هم مشکلات مالی راحل نمی کند.داشتن یک شغل هم مشکلات مالی را حل نمی کند .پس چه چیزی مشکلات مالی را حل می کند؟

جواب این سئوال ((هوش مالی)) است.

هوش مالی مشکلات مالی را برطرف می کند.هوش مالی بخشی از هوش کلی ماست که برای حل مشکلات مالی از آن استفاده می کنیم.
مشکلات مالی رایج در دنیای امروز ، تطبیق نداشتن درآمدها و هزینه های زندگی،نداشتن خانه شخصی،بدهکاری، هزینه های ماشین،هزینه های بهداشتی و درمانی و…است که با استفاده از هوش مالی می توان آنها را برطرف کرد.
اگر هوش مالی را در خود تقویت نکنیم روز به روز مشکلات وخیم تر می شوند و شرایط روز به روز سخت تر. واقعیت این است که پول تاثیر به سزائی بر سبک زندگی و کیفیت زندگی دارد.پول آسایش می آورد،آزادی زمانی و آزادی انتخاب می آورد. ولی بدست آوردن پول به تنهائی اگر با استفاده از هوش مالی نباشد منجر به ثروتمند شدن نمی شود.
این نکته را باید در نظر داشت که اگر بتوانید مشکلات مالی را حل کنید هوش مالی شما رشد می کند ووقتی هوش مالی رشد کند ثروتمند تر می شوید و اگر مشکلات مالی را حل نکنید روز به روز فقیر تر می شوید.
...
دوست عزیز :
منتظر پیشنهاد ویا انتقاد ارزشمند شما هستیم
با تقدیم احترام
m.r.m

منبع: bmmdi.blogfa.com

نظرات کاربران - ۱۰۱ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شوییچی
شوییچی
۱۳۹۴/۰۴/۲۷
هرچقدر درامد بیشتر باشه نیاز به هوش مالی بالاتر محسوستر میشه چون ریسک نگهداری جریان درامد بیشتره.
سعید
سعید
۱۴۰۰/۰۷/۰۲
عالی ، امیدوارم نویسنده و طراح اپ بعد از مدتی میلیاردر شده باشه و خودشو تو رسانه ها معرفی کنه. در کل عالیه
محمد
محمد
۱۳۹۴/۰۶/۳۰
افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی این مطالب رو فولشو دارم از گوگل برداشته بودم.