باشگاه

باشگاه

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

تجربه ای نو با اپلیکیشن " باشگاه "

مقدمه

شاید براتون سوال بوده باشه که داخل باشگاه بعضی از حرکات ورزشی دقیقا چطور موثر میتوانند باشند و یا این که داخل باشگاه علاقه مند به این بودید که هر روز چه حرکاتی رو تمرین کنید و یا متمرکز شوید روی یه قسمت از اندامتان و یا تا به حال تمرینی را انجام میدادید که دقیقا نمیدانستید چرا انجامش می دهید.

تا حالا حتما براتون پیش آمده که برنامه تمرینی یا برنامه غذایی خود را در برگه کاغذی همراه خودتان به باشگاه می بردید و یا اکثر وقتا هم آن برگه را گم میکردید و یا اگر گم نمیکردید کاغذ توی جابجایی ها از بین می رفت. یا دوس داشتید متن آن را ویرایش کنید اما نمیتوانستید..

حتما در باشگاه با یک سری مکمل های ورزشی روبرو شده اید اما نمیدانستید آیا باید مصرف کنید یا نه یا اصلا کاربرد آن مکمل را نمیدانستید!

یا در رژیم غذایی حتما اشتباهاتی داشتید که متوجه آن نبودید.

یا برایتان مهم است که بدانید BMI فعلی بدنی شما در چه وضعیتی می باشد.

یا موضوع خیلی آزار دهنده ای که ممکن بود برای هر کسی اتفاق بیافتد ، فراموش میکردید در روز به باشگاه بروید.

و...و...و ده ها موضوع دیگر...

ما با این اپلیکیشن این نیاز ها را رفع کردیم و مفتخریم که شما کاربران عزیز از اپلیکیشن ما استفاده خواهید کرد.

در ادامه کمی در رابط با نحوه کار و ویژگی های اپلیکیشن صحبت میکنیم.

یک اپلیکیشن بسیار کاربردی می باشد که از جمله کاربرد های این اپلیکیشن اموزش صحیح تمرینات هر قسمت از اندام ورزشکار می باشد.

  • حرکات ورزشیِ {شکم و  پهلو ، پا ، شانه ، سینه ، پشت ، زیر بغل } تمرینات در سه سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته ارائه شده است. بیش از 100 حرکت ورزشی مورد تایید مربیان و سایت های متخصص ورزشی!

  • مطالعات ورزشی - رژیمی که در محوریت تمرینات ارائه شده است. (با مطالعه این قسمت متوجه یک سری از اشتباهاتی که مطمیناً انجام می دهید خواهید شد)

  • معرفی مکمل های ورزشی و  انواع و مزایا و مضرات آن ها. (شاید برای شما هم خریدن و استفاده کردن از بعضی مکمل های ورزشی جای ابهام داشت و مطمین نبودید که چه مکملی باید استفاده کنید و کاربرد هر مکمل چی میتواند باشد!)

  • محاسبه شاخص توده بدنی ورزشکار و مطالعه در این باره. (اینطوری میتوانید از عدد شاخص توده بدنی وزن خود مطلع شوید و متوجه وزن نرمال یا آنرمال خود شوید)

  • نوشتن برنامه تمرینی برای خودتان در این اپلیکیشن ( میدانید که با اینکار ، دیگر نیازی به یادداشت کردن و گم کردن یادداشت و امثال این اتفاقات برایتان اتفاق نخواهد افتاد)

  • نیاز دیدیم که ورزشکار در این اپلیکیشن به تایمر یا کرنومتر نیاز پیدا خواهد کرد و این نیاز را هم برای ورزشکاران عزیز فراهم کردیم و قسمتی از اپلیکیشن به این موضوع تخصیص داده شده است.

  • شاید روز هایی که مشغول روزمرگی خود هستید فراموش می کنیدکه باشگاه بروید،ما نیاز دیدیم تا ورزشکار را هر روز در ساعات خاصی از رفتن به باشگاه مطلع کنیم و یادآوری را به قسمتی از برنامه تخصیص دهیم که کاربر آن را در زمان خاصی از روز سِت کند تا یادآور روزانه ورزشکار برای باشگاه باشد.


logo-enamad logo-samandehi