حسابدار

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۶۰۷٫۱ کیلوبایت
نسخه 1.0

توضیح

برای دریافت محصول جدید حسابدار+ می توانید آن را از همین مارکت بازار دریافت کنید:
http://cafebazaar.ir/app/ir.hapc.hesabdarplusآيا از اين كه چقدر بابت موارد مختلف هزينه مي‌كنيد، نگرانيد؟
آيا مي‌خواهيد بدانيد براي اين موارد چقدر در ماه يا در سال هزينه مي‌كنيد؟
آيا از حساب و كتاب هزينه‌ها و درآمدهايتان خسته شده‌ايد؟
از اين به بعد ديگر مي‌توانيد يك حسابدار كوچك را همراه خود داشته باشيد. ديگر لازم نيست نگران حساب‌هاي از دست رفته‌تان باشيد و يا اين كه حسابي را فراموش كنيد. نرم افزار حسابدار به شما كمك مي‌كند تا تمام حساب‌ها، هزينه‌ها و درآمدهايتان را به طور كامل كنترل كنيد.
امكانات اصلي نسخه 1.0 اين نرم‌افزار شامل موارد زير است:
• ثبت كردن حساب‌ها (بانكي يا نقدي)
• ثبت كردن هزينه‌ها و درآمدها
• دسته‌بندي كردن هزينه‌ها و درآمدها
• انتقال وجه بين حساب‌ها
• نمايش هزينه‌ها و درآمدها به صورت سالانه، ماهانه، هفتگي و روزانه
• نمايش مبلغ‌ها به سه حالت ريال، تومان و هزار تومان
• قابليت رمز گذاري بر روي نرم‌افزار
• قابليت ذخيره و بازگرداني اطلاعات
• گزارش‌گيري بر اساس دسته‌بندي، حساب، تاريخ و مبلغ

به غير از امكانات اصلي، اين نرم‌افزار داراي امكانات فني مفيدي نيز مي‌باشد. همان‌طور كه مي‌دانيد خود سيستم عامل اَندرويد از تقويم هجري شمسي پشتيباني نمي‌كند، اين نرم‌افزار به دليل دارا بودن تقويم هجري شمسي داخلي، كاملاً مستقل از سيستم عامل تاريخ‌ها را كنترل مي‌كند. همچنين يكي ديگر از ويژگي‌هاي‌ جالب اين نرم‌افزار اين است كه شما حتي احتياجي به نصب كردن كيبوردهاي فارسي هم نداريد، چون خود اين نرم‌افزار داراي يك كيبورد فارسي داخلي مي‌باشد.
در آخر بايد بگويم كه اين نرم‌افزار كاملاً رايگان است و اميدواریم كه براي هم‌وطنان عزيز مفيد واقع شود.
اگر از اين نرم‌افزار استفاده مي‌كنيد لطفاً نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود را براي ما ارسال كنيد.

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

در رسانه‌ها

حسابداری شخصی - حسابدار زیر ذره بین

نرم افزارهای متنوعی برای انجام امور حسابداری مشاغل وجود دارند. اما اگر به دنبال نرم افزاری برای انجام امور حسابداری شخصی می گردید اپلیکیشن " حسابدار " یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی حساب و کتاب هزینه ها و درآمدهای خود را انجام داده و منابع مالی خود را مدیریت کنید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن حسابدار بپردازیم.

وقت آن رسیده که دخل و خرج‌تان را کنترل کنید

آیا از محاسبه دخل و خرج روزانه‌تان خسته شده‌اید؟ آیا می‌خواهید هزینه‌هایتان را مدیریت کنید؟ ما اپلیکیشن حسابدار را به شما پیشنهاد می‌دهیم. با نصب این برنامه، علاوه بر حساب و کتاب هزینه‌ها، امکاناتی نظیر «رمز گذاری نرم‌افزار، پشتیبان‌گیری از فایل‌ها، گزارش‌گیری و ...» نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

موبایل مگ: گزارش مالی خود را از حسابدار بخواهید

آیا از دخل و خرح روز، هفته، ماه و سال خود آگاهید؟ اینکه در مجموع چقدر درآمد، هزینه و پس انداز داشته ایم یکی از موارد مبهمی است که کمتر کسی به آن توجه می کند. اما برخی افراد عادت خوبی در زمینه ثبت تمامی درآمد و هزینه های خود در یک دفتر را دارند. امروز نیز می خواهیم یک ابزار فوق العاده کاربردی در زمینه گزارش مالی در اندروید به شما معرفی کنیم. برنامه حسابدار شامل امکانات ویژه ای در زمینه گزارش های مالی می شود...

حسابدار

محاسبه خرج و مخارج روزمره واقعا دشوار است! در بسیاری از مواقع بدلیل فراموشی، امکان یادداشت وجود ندارد و در مواقعی نیز کاغذ یا دفتری برای این کار در دسترس نیست. امروز قصد بررسی برنامه بسیار خوب “حسابدار” را داریم. یکی از بهترین ابزارهای محاسبه خرج و مخارج اندرویدی که می تواند به سادگی تمامی محاسبات مربوط به خرج و مخارج شما را انجام دهد.