Backup plus

Backup plus

Version 1.0
10
Active installs
Tools
Category
2
MB
Size

تا حالا پیش اومده نگران از دست دادن اطلاعات گوشیتون باشید؟ بعد مجبور بشید که یک برگه یا چند تا برگه یا شاید هم یک دفترچه یادداشت بردارید و شروع کنید به نوشتن . برای ما که پیش اومده ، کار خسته کننده ایه ! تا حالا شده از یک برنامه پشتیبان گیر استفاده کنید ؟ معمولا این برنامه ها بصورت کلی از اطلاعات شما پشتیبان می گیرند و آن ها را کلی برمی گردانند . حالا ممکن است وسط این اطلاعاتتون یکسری چیزها باشد که به آنها نیاز ندارید و بعد از بازگردانی اطلاعات مجبور بشید که دوباره آن ها را بررسی  و یکسری را پاک کنید . این هم کار خسته کننده ایه !


ما می خواهیم با این برنامه کمکتون کنیم که مجبور نباشید این همه کار خسته کننده را انجام دهید .این برنامه به شما این امکان را می دهد که در هر زمان که خواستید بصورت کلی یا جزئی از مخاطبین ، لیست تماس ها و یا پیامک ها در ظرف چند ثانیه پشتیبان بگیرید و در صورت تمایل آن ها را بصورت کلی یا جزئی بازگردانی کنید .


ویژگی های برنامه :


قابلیت پشتیبان گیری از لیست تماس ها بصورت کلی یا جزئی 


قابلیت پشتیبان گیری از مخاطبین بصورت کلی یا جزئی 


قابلیت پشتیبان گیری از پیامک ها بصورت کلی یا جزئی 


قابلیت پشتیبان گیری یکجا ظرف چند ثانیه و ذخیره در یک فایل


قابلیت بازگردانی همزمان از چند نسخه پشتیبان


دسته بندی نسخه های پشتیبان بر حسب تاریخ


قابلیت به اشتراک گذاری


قابلیت بازگردانی سریع از نسخه های پشتیبان بصورت کلی یا جزئی 


قابلیت نصب بر روی کارت حافظه SD


قابلیت پشتیبانی از آندروید پایین تر از کیت کت


قابلیت انتقال نسخه پشتیبان به سایر گوشی ها و استفاده از آن


مهمترین ویژگی های برنامه :


پشتیبان گیری و بازگردانی جزئی از مهمترین ویژگی های این برنامه است . به عنوان مثال اگر شما پنج نسخه پشتیبان در زمان های متفاوت داشته باشید ، در زمان بازگردانی می توانید لیست مخاطبین را از نسخه دوم ، پیامک ها را از نسخه پنجم و لیست تماس ها را از نسخه سوم به صورت جزئی و انتخابی بازگردانی کنید .


ما تلاش کردیم این برنامه را براساس آخرین استانداردهای گوگل طراحی و پیاده سازی کنیم . این امر باعث می شود که برنامه در کنار حجم کم از سرعت بسیار بالایی برخوردار باشد .


ما سعی کردیم یک برنامه کاربردی درست کنیم که تا حد ممکن کمترین مشکل را داشته باشد و حسابی آن را مورد تست قرار داده ایم . اما بدیهی است که هیچ برنامه ای خالی از مشکل نیست ، پس اگر به این مشکلات برخوردید خوشحال می شویم که آن ها را از طریق ایمیل زیربا ما مطرح کنید تا ما آن ها را در کوتاهترین زمان ممکن ( حداکثر ظرف یک هفته )رفع کنیم .


کلید واژه : پشتیبان گیر ، پشتیبان گیر سریع ، بهترین پشتیبان گیر ، بکاپ پلاس ، بکاپ گیر , بکاپ گیر سریع ، بهترین بکاپ گیر ،بک آپ،بک آپ پلاس،بک آپ سریع،بک آپ گیر،بهترین بک آپ، Backup plus ، Backup

Other Author Applications

More
logo-enamad logo-samandehi