پیشی

دسته تفننی
نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۲۸٫۳ مگابایت
نسخه 1.0

توضیح

ما در تلاش هستیم تا بازی های متفاوتی را ارایه کنیم! پیشی اولین تلاش ماست. این بازی که در سبک Auto Runner ساخته و پرداخته شده است، بصورت انحصاری برای پلتفرم اندروید منتشر شد. گیم پلی این بازی بر مبنای شنیدار طراحی شده است که می تواند فرصت خوبی را برای تست حس شنوایی بازی باز باشد.


نوآوری ما برای این بازی واکنش نشان دادن بوسیله ی شنیدار است بجای دیدار. به این صورت که پس از آموزش، هنگام بازی صداهایی را می شنوید که هر کدام نیازمند انجام واکنش خاص خودشان هستند. پس شما برای پشت سر گذاشتن هر چالش واکنش مربوط به آن را پس از شنیدن صدای آن و قبل از رسیدن به خودن آن انجام خواهید داد.


ماجرای بازی بدنبال کشته شدن پرنده های یک خانه توسط گربه که کاراکتر اصلی می باشد اتفاق می افتاد. در طی مسیری ک گربه در حال فرار است توسط مردم مورد هدف قرار میگیرد. نقش شما گذراندن موانع بین راه و جاخالی کردن هنگام هدفگیری مردم است تا زمانی که...


همچنین چندین موسیقی متن برای این بازی ساخته شده است که از منوی بازی قابل انتخاب می باشد.


با خرید بازی ویدیویی پیشی به پیشرفت کُلُن تیم در پروژه های بعدی کمک کنید!


مشخصات حدودی سیستم پیشنهادی برای این بازی...
اندروید ۲.۳.۱ به بالا
ARMv7 (Cortex) CPU or Atom CPU
OpenGL ES 2.0 به بالا
۱ گیگابایت RAM
در صورتی که سیستم پیشنهادی بالا را دارا نباشید، ممکن است با مشکلاتی همانند پنهان شدن برخی جلوه‌ها و برخی قسمت‌های محیط بازی مواجه شوید!


تیم پشتیبانی این بازی از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب از طریق پست الکترونیکی info@colonteam.ir و تلفن ۰۹۳۸۱۸۲۳۶۰۳ آماده ی پاسخگویی به مشکلات احتمالی، پیشنهادات، انتقادات شما خواهد بود.

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • دسترسی کامل به اینترنت