مه و له وی کورد ( مولوی کرد)

مه و له وی کورد ( مولوی کرد)

نسخه v۶.۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۸
مگابایت
حجم

مولوی کرد ( مه و له وی کورد )

سید عبدالرحیم ملا سعید معدومی تاوگوزی معروف به مولوی کرد و مولوی تاوگوزی و با تخلص معدومی (زاده: ۱۱۸۶ ه. ش در روستای سرشاته از توابع تاوگوز  – درگذشت: ۱۲۶۲ ه. ش در روستای سرشاته از توابع تاوگوز ، شاعر و عارف نامی کرد که در حلبچه، سنندج، سلیمانیه، پاوه و مهاباد به کسب علم پرداخت. وی از پیروان طریقت نقشبندی بود. عمدهٔ شهرت وی به واسطه اشعار عاشقانه و عارفانه است.

ما هم در این برنامه سعی کردیم که اشعار این شاعر بزرگ را بصورت نرم افزاری جمع آوری کرده تا بصورت کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان به اشعار کردی بگذاریم.یکی از نکات خوب نرم افزار اشعار مولوی کرد امکان به اشتراک گذاشتن اشعار است که شعر های زیبای این بزرگ مرد را می توان به راحتی به اشتراک گذاشت.

البته لازم به ذکر است به دلیل کثرت و فراوانی اشعار،فعلا فقط شعرهای پیت الف و ب و پ  در نسخه اول گنجانده شده است که هر چند روز یکبار برنامه بروز رسانی جدید شده و ان شالله در مدت زمان خیلی و به زودی کم نرم افزار اشعار کامل خواهد شد.

برای ساخت این نرم افزار زحمات زیادی کشیده شده ایم که هدف از ساخت و طراحی نرم افزار فقط کمک به فرهنگ و ادبیات کردی است و معرفی شعر و شاعران بزرگ کردستان.و نیتی مالی در ساخت نرم افزار و عرضه ان نیست و نرم افزار نیز بصورت کاملا رایگان در اختیار شما گذاشته شده است.که امیدواریم دانلود کنید و استفاده کنید و حتما به برنامه امتیاز داده و نظرات و پیشنهادات خودتان را هم برایمان بنویسید.

 

logo-enamad logo-samandehi