کنترل پاورپوینت با موبایل

کنترل پاورپوینت با موبایل

نسخه ۱.۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم


با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید کنترل اجرای پاورپوینت و حرکت اسلایدها را از راه دور انجام دهید. بدون اینکه مجبور شوید هربار برای رفتن به اسلاید بعدی به سراغ کیبورد بروید، تنها با زدن دکمه های افزایش و کاهش صدا روی گوشی و یا دکمه های تعبیه شده در اپلیکیشن، اسلاید ها را جلو و عقب ببرید. و با اعتماد به نفس بالا بهترین ارائه خود را برای همه به نمایش بگذارید. و دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.نحوه استفاده از برنامه :

کافیست اپلیکیشن را در دستگاه اندرویدی خود نصب کنید سپس هات اسپات را فعال کنید و با کامپیوتر به هات اسپات متصل شوید ، برنامه مخصوص کامپیوتر را اجرا کنید تا ارتباط بین دو برنامه برقرار شود. دقت کنید که حتماً فایروال را خاموش کنید. اپلیکیشن به گونه ایی طراحی شده است که اولین دستگاهی که به هات اسپات متصل شود را به عنوان سرور پاورپوینت شناسایی میکند. پس دقت کنید که IP های نمایش داده شده در برنامه PC و برنامه Android یکسان باشد.


برای استفاده از این برنامه کافیست یک برنامه تحت ویندوز را روی کامپیوتر خود کپی  کنید ، برنامه را از آدرس زیر دانلود کنید و در کامپیوتر کپی و اجرا نمایید :
https://drive.google.com/drive/folders/13DwRzGS1e5E_xwjtQDsMOADvBhD93YvS
دقت کنید که حتما Firewall  را روی کامپیوتر غیرفعال کنید. 
ممکن است فعال بودن اینترنت در دستگاه اندرویدی سبب عدم اتصال بین دو دستگاه شود، پس اگر این مشکل برای شما اتفاق افتاد اینترنت گوشی را موقتاً خاموش نمایید.
مورد استفاده برای دانشجویان، اساتید و مربیان آموزش در ادارات و موسسات آموزشی.
امکانات برنامه :  • امکان تغییر اسلایدها با دکمه های افزایش و کاهش صدا


  • امکان کنترل نشانگر ماوس با استفاده از صفحه لمسی تعبیه شده در برنامه


  • امکان راست کلیک و چپ کلیک در برنامه


  • تعبیه شدن دکمه های F5، Esc و Enter در برنامه.

logo-enamad logo-samandehi