کافه ممبر-فالور،لایک،کامنت،ممبر

کافه ممبر-فالور،لایک،کامنت،ممبر

نسخهٔ ۲.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
کافه ممبر-فالور،لایک،کامنت،ممبر

کافه ممبر-فالور،لایک،کامنت،ممبر

آکوا
نسخهٔ ۲.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کافه ممبر برنامه‌ای همه کاره!

تا به حال برایتان پیش آمده که بهترین پست‌ها را در پیج یا کانالتان بگذارید، اما آن‌طور که باید نتوانید عضو و بازدید بگیرید؟ کنجکاوید بدانید که چرا رقیب‌هایتان دنبال‌کنندگان و بازدید بیشتری نسبت به شما دارند؟

به شما تبریک می‌گوییم، جای درستی آمده‌اید. کلید محبوبیت پیج و کانال شما همین‌جاست. اگر می‌خواهید در بین رقبایتان بدرخشید و از لایک و ویوی فراوان لذت ببرید، اپلیکیشن کافه ممبر را نصب کنید.

 

قابلیت‌های برجسته کافه ممبر در یک نگاه

 • افزایش پسندها با لایک بگیر اینستاگرام
 • افزایش ویوها با بازدید بگیر اینستا
 • افزایش دنبال‌کننده‌ها با فالوورگیر instagram
 • افزایش بازدید استوری
 • افزایش تعداد نظرات با کامنت بگیر اینستاگرام
 • افزایش اعضای کانال و گروه با ممبر بگیر تلگرام 
 • امکان سفارش اعضای واقعی تلگرام برای کانال‌ها و گروه‎‌ها
 • امکان سفارش اعضای فیک برای کانال‌ها و گروه‎‌های telegram
 • افزایش بازدید پست‌ها با بازدید بگیر تلگرام
 • اعتبار رایگان هر ۱۲ ساعت یک‌بار

 

سفارش فالور، ممبر و بازدید، ارزان‌تر و سریع‌تر از همه‌جا

 • به‌راحتی لینک پست خود را وارد کنید و هر چقدر نیاز دارید سفارش دهید. 
 • بدون دسترسی به اکانت شما فقط با وارد کردن لینک پست یا نام کانال
 • سفارش‌ها آنی و در لحظه انجام خواهند شد.
 • بازدید بگیر تلگرام با قابلیت ثبت سفارش برای چندین پست کانال به‌صورت همزمان
 • فالور واقعی اینستاگرام با کمترین ریزش فالور و ارزان‌ترین قیمت در بین همه برنامه‌ها
 • لایک اینستاگرام با بالاترین کیفیت و تضمین ‌شده با سرور لایک ایرانی

 

---

کافه ممبر برنامه‌ای حرفه‌ای است که هر آنچه برای رشد اینستاگرام و تلگرام خود نیاز دارید، به بهترین شکل ممکن در اختیارتان می‌گذارد.

 

لذت رشد پیج اینستاگرام با کافه ممبر

به نظرتان چقدر باید پست بگذارید و دیگران را لایک کنید تا بتوانید وارد اکسپلور Instagram شوید؟ چند ماه باید وقت بگذارید تا پیجتان دیده شود؟ چند میلیون تومان باید خرج تبلیغات کنید تا بلکه چند فالور محدود وارد پیجتان شوند و بعداً هم شما را آنفالو کنند؟ نه دست نگه دارید! تا کافه ممبر را دارید، هیچ‌چیزی کم ندارید. در ادامه بهترین ویژگی‌های فالور بگیر اینستا و راز افزایش فالور را با شما در میان می‌گذاریم.

 

هر چه فالوور خوب است، مالِ شما

آیا می‌دانستید برای افزایش فالور ارگانیک پیج Instagram خود در بهترین حالت باید چندین ماه وقت بگذارید؟ می‌دانستید هر روز یا یک روز در میان باید پست بگذارید، روزی چند تا استوری اشتراک کنید و حسابی با فالورهایتان گرم بگیرید تا مبادا شما را آنفالو کنند؟ اما نه، دیگر دوران سختی به سر آمده است! با کافه ممبر به‌آسانی می‌توانید هر چند هزار فالور اصل و واقعی که می‌خواهید، در کوتاه‌ترین زمان و با ارزان‌ترین قیمت سفارش دهید و از رشد دائمی پیجتان لذت ببرید.

 

دیگر هیچ‌وقت بدون لایک نمان

هر چه تعداد لایک‌های پستتان بیشتر باشد، محبوبیتتان بیشتر است. تصورش را بکنید، پیجی که پست‌هایش به‌طور متوسط ۲۰۰ یا ۳۰۰ تا لایک می‌خورد طرفدار بیشتری دارد یا پیجی که حداقل ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ تا لایک می‌خورد؟ با لایک بگیر اینستاگرام می‌توانید هر چند تا لایک ایرانی و واقعی که می‌خواهید، سفارش دهید و لذت بالا رفتن اعتبار پیجتان را به خودتان هدیه دهید.

 

لایوهای پُرطرفدار برگزار کن

لایوهای Insta یکی از بهترین روش‌ها برای صمیمیت با دنبال‌کنندگانتان است. اگر محصولی برای فروش دارید یا یک پیج سرگرم‌کننده را اداره می‌کنید، یک لایو پُرهیجان با دنبال‌کنندگانتان می‌تواند تا حد زیادی روی اعتماد مردم نسبت به شما تأثیر مثبت بگذارد. با این حال هیچ‌کس دوست ندارد با کلی شور و اشتیاق لایو بگذارد اما با استقبال گرم مردم روبه‌رو نشود!

خوشبختانه بازدید بگیر اینستا فکر اینجا را هم کرده است! با این برنامه هوشمند می‌توانید کاربران زیادی را به لایوتان دعوت کنید و از استقبال پرشور مردم همراه با لایک‌های فراوانی که نصیبتان می‌شود، نهایت لذت را ببرید.

 

پست‌ها و استوری‌هایت را جزء بهترین‌ها کن

اگر می‌خواهید Instagram پست‌ها و استوری‌هایتان را به کاربران زیادی نشان دهد، باید فکری به حال بازدیدهای آن‌ها بکنید. یک روش زمان‌بر این است که سعی کنید هر روز پست و استوری جذاب بگذارید و با کاربران ارتباط بگیرید. سریع‌ترین و بهترین روش این است که کار را به کاردان بسپارید! با بازدید بگیر اینستا می‌توانید تعداد ویوی پست‌ها و استوری‌هایتان را چندین برابر کنید و در کوتاه‌ترین زمان، طعم شیرین رشد پیجتان را بچشید!

 

کامنت‌های جنجالی بگذار

کامنت‌های جنجالی، از آن کامنت‌هایی که ده‌ها نفر را قلقلک می‌دهند تا جوابی بنویسند، نمکِ هر پیج موفقی هستند! اما مگر ما می‌توانیم تعیین کنیم کاربران چه کامنت‌هایی برایمان بگذارند؟ صدالبته! با این برنامه همه‌فن‌حریف به‌آسانی می‌توانید برای پست‌ها و ویدیوهای خود کامنت‌های تصادفی یا دلخواه سفارش دهید. کافی است متن جنجالی دلخواهتان را به این برنامه جذاب بدهید و باقی کار را به آن بسپارید!

 

هیجان موفقیت در تلگرام با ممبر گیر تلگرام

تلگرام مثل Insta نیست که پست‌هایتان را به اکسپلور ببرد یا زیر هشتگ‌های مرتبط دسته‌بندی کند! بنابراین دیده شدن در Telegram کار آسانی نیست، به‌خصوص اگر رقیب زیاد داشته باشید. اما با ممبر گیر تلگرام حتی غیرممکن‌ها هم ممکن می‌شوند! چطور؟ ادامه را بخوانید.

 

اعضای کانال و گروه، همه به پیش

برنامه Telegram یک ویژگی جالبی دارد. هر چه تعداد اعضای کانالتان بیشتر باشد، اسم کانالتان را در بخش جستجوها بالاتر نشان می‌دهد. خوشبختانه با ممبر گیر تلگرام می‌توانید صدها یا شاید هم هزاران عضو واقعی یا فیک را به انتخاب خودتان به کانال یا گروه خود دعوت کنید و از دیده شدن هر چه بیشتر کانال یا گروهتان لذت ببرید.

 

پست‌های بدون بازدید، خداحافظ

یکی از نشانه‌های اصالت کانال‌های Telegram، تعداد سین‌های هر پست آن‌هاست. کانال‌هایی که هزاران عضو دارند اما پست‌هایشان به‌سختی ۱۰۰ یا ۲۰۰ تا سین می‌خورد، در چشم مخاطب به‌عنوان کانال فیک شناخته می‌شوند.

اگر می‌خواهید تعداد بازدید از پست‌هایتان با تعداد اعضای کانال هماهنگ باشد و کانالتان به‌عنوان کانالی معتبر شناخته شود، برنامه ممبر گیر تلگرام در کنار شماست! با این برنامه جذاب می‌توانید بازدید پست‌هایتان را بالا ببرید و به‌عنوان یکی از معتبرترین‌ها شناخته شوید.

 

آموزش کار با کافه ممبر به زبان ساده

بسیار خوب، حالا که ویژگی‌های جذاب برنامه ممبر گیر تلگرام را باهم بررسی کردیم، دیگر وقت آن است که روش کار با این برنامه هوشمند را هم یاد بگیریم. پس بی‌معطلی می‌رویم سر اصل مطلب! این شما و این هم آموزش کار با این برنامه شگفت‌انگیز به ساده‌ترین روش ممکن:

 

یک ورود پُرهیجان بدون رمز عبور

همه ما وقتی می‌خواهیم در برنامه‌های ممبر گیر تلگرام ثبت‌نام کنیم، نگران حریم شخصی‌مان هستیم. اگر رمز عبورمان دست دیگران بیفتد چه؟ اگر اکانتمان را هک کنند، دستمان به کجا بند است؟ خوشبختانه برای کار با این برنامه امن و جذاب نیازی به وارد کردن رمز عبور اکانت‌هایتان ندارید. کافی است شماره موبایلتان را وارد کنید، کد تأیید را بزنید و از ورود آسان به برنامه لذت ببرید.

 

ثبت سفارش آسان، سریع و ارزان

کافه ممبر سه تب اصلی دارد: کافه من، اینستاگرام و تلگرام. از تب کافه من به‌سادگی می‌توانید گزینه افزایش اعتبار را لمس کنید و حسابتان را شارژ کنید. بعد از اینکه حسابتان را شارژ کردید، کافی است تب اینستاگرام یا تلگرام را لمس کنید، هر سرویسی را که می‌خواهید انتخاب کنید و سفارشتان را سریع‌تر از همیشه تحویل بگیرید. به همین سادگی!

 

لذت دریافت لایک و فالور رایگان

هر چقدر هم پیج موفقی داشته باشیم و کلی چیز میز سفارش داده باشیم، بازهم طعم لذت‌بخش دریافت لایک و فالوور رایگان یک‌ چیز دیگر است! با ممبر گیر تلگرام می‌توانید هر ۱۲ ساعت یک‌بار، شانس خود را برای دریافت شارژ رایگان امتحان کنید و با این شارژ، لایک و فالور رایگان سفارش دهید. برای دریافت شارژ رایگان کافی است از تب منو، روی گزینه اعتبار رایگان ضربه بزنید. دیگر خودتان و شانستان!

 

پیگیری سفارش‌ها با دقتی مثال‌زدنی

برای اینکه بتوانیم میزان موفقیت هر کاری را بسنجیم، باید برای خودمان حساب‌وکتاب داشته باشیم. با برنامه ممبر گیر تلگرام می‌توانید لیست گزارش تمامی سفارش‌های اخیر خود را داشته باشید و ببینید که در چه تاریخی، چه سرویسی را سفارش داده بودید و نتیجه‌اش چطور بوده؟ برای دسترسی به این قابلیت جذاب نیز کافی است از تب منو، روی گزینه سفارشات اخیر ضربه بزنید.

 

پشتیبانی دلسوزانه، همیشه و همه‌جا

اگر هنگام کار با این برنامه زیبا به هر مشکلی برخورد کردید، خیالتان راحت که قرار نیست دست‌تنها بمانید! کافی است از تب منو به بخش سؤالات متداول بروید و ببینید که آیا سؤالتان قبلاً جواب داده شده یا نه؟ اگر جواب سؤالتان را نگرفتید، یک‌راست به سراغ بخش پشتیبانی بروید و سریع‌تر از همیشه جواب سؤالتان را بگیرید.

 

دانلود برنامه شگفت‌انگیز کافه ممبر از بازار

اگر شما هم از ویژگی‌های جذاب این برنامه هیجان‌زده شده‌اید، خوب است بدانید که تنها نیستید! هزاران کاربر تا به حال از امکانات این برنامه شگفت‌انگیز استفاده کرده‌اند و پیج Insta و کانال یا گروه Telegram خود را حسابی رونق داده‌اند. اگر شما هم می‌خواهید روی رشد پیجتان سرمایه‌گذاری کنید و بیش از این زمان را از دست ندهید، همین حالا دانلود کافه ممبر را از طریق همین صفحه در بازار انجام دهید.

با نصب ممبر گیر تلگرام دیگر با لایک و ویو کم خداحافظی کنید! برای بروزرسانی کافه ممبر نیز می‌توانید از همین‌جا اقدام کنید. راستی خوشحال می‌شویم اگر نظرتان را هم درباره این اپلیکیشن برای ما بنویسید.

 

سوالات متداول

فالورها و ویوهایی که از کافه ممبر سفارش می‌دهیم، اصل هستند یا فیک؟

با این اپلیکیشن می‌توانید فالور و بازدید واقعی و ایرانی یا فیک و غیرواقعی سفارش دهید. فالورهای واقعی اعتبار بالا و ریزش زیادی دارند، در حالی که فالورهای فیک اعتبار کم و ریزش کمی هم دارند. می‌توانید هر دو سرویس را سفارش دهید و نتیجه را مقایسه کنید.

چرا هزینه خدمات ممبر گیر تلگرام این‌قدر مقرون‌به‌صرفه است؟

کافه ممبر لایک‌ها و فالوورها را از سرور اختصاصی برنامه به پیجتان سرازیر می‌کند و به دلیل بی‌واسطه بودنش، سفارش‌ها را با بالاترین سرعت و در کمترین زمان تحویل می‌دهد.
 

نظرات کاربران - ۶،۰۸۳ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ziar01
ziar01
۱۴۰۱/۰۳/۱۵
تنها برنامه ایست که بدون لاگین هرخدماتی میخوایی سفارش بده .فالور لایک ممبر کامنت بازدید استوری ویو همه چی رو راحت سفارش دادم سرعت انجام عالی
سینا
سینا
۱۴۰۱/۰۳/۱۵
بهترین برنامه بازاره . خدایی سرعت سفارش کیفیت خدماتش عالییه.کامنت دلخواه بازدید استوری پست ولایک فالور ممبر بازدید لایو همه چی عالی
علیرضا
علیرضا
۱۴۰۱/۰۳/۱۶
کیفیت وسرعت انجام سفارشات عالییه مخصوصا کامنت دلخواه فالور ولایک