از دموکراسی تاحاکمیت مستضعفان

از دموکراسی تاحاکمیت مستضعفان

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

پیش کشی تقدیم به

همه مستضعفان عالم، به ویژه پیشوای عدالت گستر آن ها

بیشتر مردم دنیا جزو مستضعفان هستند. مستضعفان یعنی افرادی که استعدادهای متعددی دارند اما حاکمان ستمکار امکان شکوفایی آنها را برایشان فراهم نمی کنند. هر مستضعفی در دنیا یک انسان مستعد است که حق دارد زمینه شکوفایی استعدادهایش توسط حکومت ها فراهم شود. اما در طول تاریخ حکومت های مستبد نشان داده اند تا زمانی که پولدارهای زورگو در رأس حکومت قرار دارند هیچ مستضعفی زمینه رشد پیدا نمی کند.

کتابی که در پیش رو دارید کتابی در مورد شیوه جدید حکومت مستکبران و زورگوهاست که چند سالی است تحت عنوان دمکراسی به غارت منافع مستضعفان ادامه می دهند. این کتاب زمینه ساده و محسوس فهم و درک حکومت مستکبران را برای همه خوانندگان فراهم می نماید. به فضل الهی در آینده نزدیکی کتاب­های دیگری در جهت انسجام و ارتقای مستضعفان در جهت مبارزه با مستکبران از این نویسندگان به چاپ خواهد رسید.

موسسه، برای مؤلفان محترم، حجج الاسلام و المسلمین امیر جهانی فرد، حسین علیزاده و مسعود منتهایی که با توکل بر خداوند و همکاری جمعی و مخصلانه، اثری جدید و نظام مند، مبتنی بر قرآن و معالم اهل بیت ع خلق کردند توفیق روزافزون را از درگاه خداوند منّان درخواست می­نماید؛ ان شاءالله گامی نو و جهت بخش در مسیر انتشار ولایتِ الله باشد. همچنین از ناظر محترم حجت السلام و المسلمین مجتبی میری که تلاش های مجدانه ای نشان دادند تشکر کرده و آرزوی موفقیت برای ایشان دارد.

در پایان لازم است یادآوری شود که نقد همراه با پیشنهاد، روشی متقن برای بالندگی و ارتقاء است. بنابراین دست اندر کاران این اثر خواستار ارائه نقد و آماده دریافت پیشنهادهای اصلاحی و نقطه نظرات خوانندگان و فرهیختگان محترم می باشند.                                               موسسه طلوع روزهای خدا