دخل من

دخل من

نسخه ۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
امور مالی
دسته
۵۱۹
کیلوبایت
حجم

دخل من

فروش روزانه فروشگاه مغازه و رستوران یا فست فود کافی شاپ خود را به سرعت تمام می توانید در این نرم افزار وارد کنید و گزارش آنرا همیشه در اختیار داشته باشید.

"توجه کنید که این نرم افزار درون پرداخت است" و برای تست و کار با نرم افزار قبل از خرید توانایی ثبت 5 خرید و فروش را دارد.برای استفاده کامل باید این نرم افزار را خریداری کنید.نسخه کامل رایگان نیست. لطفا به این نکته توجه کنید.

شاید یکی از دلایلی که برخی افراد از مداوم استفاده کردن نرم افزار های حسابدرای در گوشی ها و یا تبلت ها سرباز می زنند .ورود اطلاعات و زمان زیادی باشد که انها باید برای اینکار صرف کنند در رزوهای ابتدایی اینکار را انجام می دهند اما هر چی جلوتر می روند خسته می شوند و دیگر حوصله ورود اطلاعات را ندارند
اما در این نرم افزار شما روزانه دو عدد را فقط باید وارد کنید میزان خرید و میزان فروش یعنی کمتر از چند ثانیه و براحتی می توانید از دخل فروش خود گرازش داشته باشید.اینروزها تعداد زیادی از فروشگاهها رستوران فست فود ها دارای نرم افزار های حسابداری هستند و صاحبان این مکانها برای اطلاع از فروش و خرید خود از این نرم افزار ها استفاده می کنند.
اما مشکل همه صاحبان کالا اینجاست که در زمانی که در محل کار خود نیستند نمی توانند از گزارش فروش خود مطلع باشند و باید با محل کار تماس بگیرند تا گزارش را برایشان استخراج کنند.
با این اپلیکشن به سرعت تمام می توانید فروش روزانه و همچنین خرید روزانه خود را با درج توضیحات داشته باشید.و براحتی و در هرجا بتوانید از فروش و خرید خود مطلع باشید.

logo-enamad logo-samandehi