آموزش html و css

آموزش html و css

نسخه v۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

می خواهم برنامه نویس وب شوم، از کجا باید شروع کنم؟


سؤال بالا، سوالی است که اکثر افراد هنگام شروع به یادگیری مباحث برنامه نویسی وب، با آن مواجه می‌شوند. اما به راستی، اگر بخواهیم برنامه‌نویسی وب را آغاز کنیم، باید از چه زبانی شروع کنیم؟ چه نکاتی باید رعایت شوند؟ ابتدا نیاز است تا چند مفهوم کاربردی را در زمینه برنامه نویسی وب، بررسی کنیم.


دوستان عزیز در این نسخه از برنامه ای که پیش روی شماست، سعی شده که آموزش مقدماتی اچ تی ام ال و سی اس اس ، کاملتر و دقیقتر و با توضیحات و تصاویر واضح و مثال های قابل فهم تر خدمت شما ارائه گردد.در این میان  اگر دقت بکنید آموزش قبلی (ورژن قدیمی برنامه) همچنان در نسخه جدید برنامه قرار دارد و این هم به خاطر شما دوستان عزیزی که دوست دارند ورژن قبلی رو هم داسته باشند. لذا برای اینکه فضای گوشیتان برای دو اپلیکیشن اشغال نشه ، هر دو نسخه را در یک اپلیکیشن قرار دادیم.آموزش قبلی ما هر چند ساده بود ولی نسبت به آموزش های ساده ی دیگر که در مارکت ها یه فروش میرسند ، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما دوستان عزیز قرار دادیم. و با توجه به بازتاب برنامه و پیگیری شما عزیزان برای نسخه جدید برنامه ،که نشان از خوب بودن سبک آموزش ماست ، بر آن شدیم که ورژن جدید رو با همان سبک اما حرفه ای تر ادامه بدهیم.اگر دقت کنید بخش های جدیدی مانند سورس کد (کد های آماده ای هستند که میتوانید با تغییر آنها هم مسلط تر بشوید هم از آنها الگو بگیرید)، فیلم های آموزشی (که با هزینه های به نسبت زیادی در مراکز آموزشی به فروش میرسند) وجود دارند که آموزش را برای شما آسانتر میکنند.چرا باید برنامه را بخریم؟


خب برای جبران زحمات و وقت گرانبهایی که برای شما عزیزان صرف کردیم ، مبلغ ناچیزی رو برای این مجموعه درنظر گرفتیم.با حمایت شما از برنامه دو چیز مهم رخ میدهد:


1- شما به برنامه نویس شدن نزدیکتر میشوید.2- ما برای آموزش های دیگر دلگرم تر میشویم.صفرتاصدhtml,صفرتاصدcss,آموزش مقدماتی html,آموزش مقدماتی css,html برای همه,css برای همه,آموزش css,آموزش html,یادگیریhtml,یادگیری css,آموزش حرفه ای css,آموزش حرفه ای html,ا learning html,learning css
نظرات کاربران

hesam
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
very good
hacker m.t.s
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
عالیه