یاردبستان

یاردبستان

نسخه ۳.۰.۰-beta
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

"یار دبستان"  با ایده ای نو وباسبکی جدید پا به میدان نهاده است تا قدم به قدم همراه دانش آموزان پیش برود.

تدریس کتاب درسی

نمونه سوالات و درسنامه ویژه آموزگاران

آزمون آنلاین

گنجینه سوالات

یار دبستان  توسط معلمان آموزش وپرورش کتاب ها بصورت درس به درس با شیوه ای نوین و با زبانی شیوا و روان تدریس می شوند.

دانش آموز به کمک معلم مجازی خود می تواند آموزش های لازم  درسی را در منزل فرا گیرد و با اعتماد به نفسی بالادر کلاس درس حاضر شود

ویژگی های اپلیکیشن یار دبستان

-عدم نیاز به معلم خصوصی:

-عدم نیاز به کتاب کمک درسی:

-استفاده آسان وکاربری راحت:

⊙ویژه معلمان

⊙ویژه دانش آموزان

⊙ویژه والدین

دریافت نمونه سوال بصورت رایگان

-پشتیبانی سریع و بصورت 24 ساعته

-دسته بندی وساختار مناسب

قرآن لمسی

این بخش به گونه ای طراحی شده است که دانش آموز با لمس هر آیه می تواند تلاوت آن آیه راباصدای  قاریان مطرح گوش کند و ترجمه آیه را در پایین گوشی مشاهده کند.

دیکته هوشمند

دانش آموز می تواند دیکته را با معلم خود تمرین کند  بطوری که هنگام گفتن دیکته هیچ متن و کلمه ای به روی گوشی نشان داده  نمی شود بلکه بعد از اتمام دیکته به صورت اتوماتیک متن دیکته برای شما والدین گرامی نمایان می شود تا با دیکته فرزندتان بررسی کنید

کتاب فارسی ، ریاضی ، علوم

هر کتاب توسط معلم با تجربه بصورت درس به درس  تدریس می شود.

گنجینــه نمونه سوال

 هرچند روز نمونه سوالات جدیدی دراین  بخش قرار می گیرد.

اپلیکیشن یاردبستان حاصل ماهها تلاش شبانه روزی گروه معلمان  و تیم برنامه نویس است که سعی شده با زبانی ساده وشیوا آموزش ها را به مخاطبان خود برساندوبا صرف میلیون ها تومان توانستیم چنین برنامه ای جهت آموزش وتداوم یادگیری بسازیم وهزینه های حق الزحمه همکاران، هزینه برنامه نویسی، هزینه سرور ،و چندین مورد دیگر از همین حمایت های شما تامین می شود .

ارزش واقعی برنامه بیش از صد هزار تومان است ولی ما جهت رفاه شما ودسترسی بیشتر قیمت آن را مبلغی اندک قرار دادیم که با پرداخت این مبلغ تمامی آموزش های این بخش برایتان فعال خواهد شد.

پشتیبانی   تلگرام @yare_danesh


در رسانه‌ها

معلم خصوصی با یار دبستان

اولین قدمی که کودکان در سن ۷ سالگی برای یادگیری اساسی انجام می دهند ورود به مدرسه است. در این میان وظایف والدین در قبال کمک به درس کودک افزایش پیدا می کند. پس اگر شما به عنوان والدین و یا فرزندتان در این موقعیت قرار گرفته اید اپلیکیشن یار دبستان کمک درسی قابل توجهی برایتان به شمار می‌آید. با یار دبستان در کمک به انجام تکالیف و یادگیری مطالب درسی از اول تا ششم دبستان فرزندانتان یاری بگیرید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی اپلیکیشن یار دبستان بپردازیم.

یاردبستان، معلم خصوصی برای دانش آموزان پایه اول تا ششم

آموزش کامل و با کیفیت در دوران تحصیلی ابتدایی، باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر فرزند شما میشود. آیا از برنامه های کمک درسی برای آموزش دادن به کودکان خود استفاده میکنید؟ یاردبستان برنامه مفیدی است که به کمک آن میتوانید دروس پایه اول تا ششم را به فرزندانتان بهتر یاد دهید. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi