تجربیات خدمت سربازی

تجربیات خدمت سربازی

نسخه v۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۳
مگابایت
حجم

توجه: در این اپلیکیشن به هیچ وجه راه فرار از خدمت سربازی را به شما نمی گوییم در عوض برای افرادی که در شرف اعزام یا در حال ارسال دفترچه خدمت سربازی هستند نکاتی جهت طی کردن بهتر این دوره گفته می شود که مطمئنا برایتان کاربردی است.


این اپلیکیشن حاوی تجربیاتی از سربازان دوره های قبل در یگان های آموزشی ارتش و سپاه و نیروی انتظامی است که هم اکنون خدمت خود را تمام کرده اند یا در حال به پایان رساندن خدمت هستند.


این افراد با در اختیار گذاشتن تجربیات و نکات مفید خدمتی خود در دوره آموزشی و یگانی برای افرادی که شامل پایین ترین تا بالاترین سطح تحصیلات (بی سواد تا دکتری) تواسنته اند راهنمای خوبی برای سربازانی باشند که به دلیل ترس از محیط پادگان همچنان سرباز فراری محسوب می شوند لذا پیشنهاد می کنیم که حتما این اپ را دانلود کرده و تعدادی از مطالب آن را مطالعه کنید در صورت رضایت می توانید نسخه کامل و بدون محدودیت آن را دانلود نمایید.


زبان نوشتاری این اپ کاملا خودمانی است و شامل تجربیات کامل یک فرد سرباز از دوره اموزشی تا دوره کد و خدمت یگانی در پادگان می شود که چگونه دوره خدمتی بهتری داشته باشد. در این فایل شما اطلاعات زیر را مطالعه خواهید نمود:


در ابتدا تاریخچه ای از هر پادگانی که در اپلیکیشن معرفی شده مطالعه خواهید نمود  و سپس مدارک ضروری که روز اول  باید همراهتان باشد.


آدرس دقیق پادگان و مسیرهای مختلف جهت راحت تر رسیدن به پادگانها.


اقلام ممنوعه در هر پادگان که با توجه به سختگیری هر کدام اقلام خاصی را دارند مثلا آیا می دانستید که دریک پادگان ماشین برقی جهت اصلاح صورت (همان موزر) جزو اقلام ممنوعه هستند و در برخی از پادگان های دیگر کشورمان اینطور نیست!


استحقاقی هایی که درهر پادگان با توجه به هر دوره آموزشی به شما در هر پادگان می دهند،نحوه تماس گرفتن سربازان با خانواده ها (آیا می دانستید که پادگان شهید خاتمی یزد متفاوت ترین سیستم برقراری تماس را در پادگان های کشور دارد؟)


نحوه اعزام سربازان امریه دار و غیر امریه ها(مخصوص سربازان لیسانس و فوق لیسانس و دکترا)


مطالبی برای سربازای که قصد اعزام با ماشین شخصی و به صورت انفرادی به دوره آموزشی را دارند


نحوه و نوع آموزش های هر پادگان،نحوه تقسیمات در دوره آموزشی وضعیت بهداشت و حمام پادگان ها، معرفی فرماندهان پادگان و گردان و گروهان ها،کلاس هایی که در طی مدت خدمت سربازی باید بگذرانید، نوع و نحوه انجام رزم صحرایی و خشم شب که مخصوص پادگان های سپاه است،


نگهبانی و گشتی ها و آماده باش بودن در خدمت سربازی چگونه است؟


وضعیت غذا و آب و هوای هر مرکز، روش هایی اصولی و تست شده جهت گذراندن راحت تر این دوره از زندگی هر جوان،


نحوه ارزشیابی پایانی از سربازان در دوره اموزشی سربازی ، تاثیر امتحان تیراندازی و امتحان پایان دوره در تقسیمات ، کیفیت مرخصی رفتن در دوره آموزشی خدمت سربازی ،گرفتن مسئولیت در دوره آموزشی: بله یا خیر؟


آخرین روز دوره آموزشی چگونه می گذرد؟(روز تحلیف و کارهایی که باید بکنید)


در صورت غیبت یا نهست کردن در دوره آموزشی چه برخوردی با شما دارند؟شایعاتی که در دوره آموزشی وجود داره


دوره کد خوردن خوب است یا بد؟؟؟


چه افرادی دوره کد می خورند و چه افرادی نمی خورند؟؟


مدارک مورد نیاز افراد شرایط دار.


وضعیت دادن درجه های جدید به لیسانس و فوق لیسانس در یگان ها


و نکات تکمیلی دیگری در خصوص امکانات پادگان ها (عابربانک و کیوسک تلفن و بوفه و کیفیت غذا و . …)

logo-enamad logo-samandehi