من کی هستم؟

من کی هستم؟

نسخه ۱.۰
+۲۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۳
مگابایت
حجم

آیا تا بحال با خود فکر کرده اید که واقعا " شما کی هستید؟"

این نرم افزار تحت نظارت دکتر روانشناس خانم اکرم رفیعی و آقای عباس محمدخانی کارشناس ارشد جامعه شناسی تهیه گردیده است.

یکی از مهمترین مسایلی که به هر فرد کمک میکند تا بتواند در انتخابهایش در طول زندگی موفق باشد شناختی است که از خود پیدا نموده و انتخابهای بعدی خود اعم از نوع شغل, همسر, شریک کاری و .... را بر اساس آن پایه گذاری می نماید. این تست بارها توسط تیم جامعه شناسی و آماری ما در مدارس و برخی سازمانهای دیگر در کشور انجام شده و نتایج قابل بحثی از وضعیت فعلی جامعه به کارشناسان ما ارائه داده است به همین دلیل برآن شدیم تا این تست را به صورت یک برنامه تهیه نموده تا به راحتی در دسترس هموطنان عزیز قرار گیرد. مسئله خود شناسی بقدری حائز اهمیت است که حتی در آموزه های دینی و عرفانی نیز اهمیت ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده تا جایی که شناخت خود را پلی برای شناخت خداوند معرفی نموده اند " خود را بشناس تا خدای را بشناسی".

تست SCL90_R یکی از معتبر ترین تستها در حوزه روانشناسی میباشد که نتایجی با ضریب خطای بسیار پایین به پزشک ارایه میدهد . در ساخت این نرم افزار سعی شده تا محیطی بسیار ساده برای کاربر طراحی گردد و نتایج آن گویا و مشخص باشد . در کنار این سادگی راه کارهایی در برنامه در نظر گرفته شده تا در نسخه بعدی کاربر بتواند صورت مشاهده نتایج حاد و بحرانی به پزشک معالج مراجعه و درمان را آغاز نماید.

این تست با بررسی 9 شاخص مختلف شرایط روحی فرد را دقیقا مورد بررسی قرار داده و میتواند به پزشک معالج, گزارش کاملی از شرایط روحی کاربر ارائه دهد در فاز بعدی با هماهنگیهایی که با مراکز درمانی در حال انجام است فرد میتواند با توجه با موقعیت مکانی خود (ابتدا در استان تهران و در فاز بعدی در سطح کشور)از داخل برنامه با پزشک معالج تماس گرفته و برای درمان هماهنگیهای لازم را آغاز نماید .

logo-enamad logo-samandehi