آموزش زبان آلمانی

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۱٫۹ مگابایت
نسخه 4.1.1
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

زبان آلمانی را با گوشی همراه خود آموزش ببینید.


بهترین روش یادگیری زبان آلمانی را در نرم‌افزار اندرویدی آموزش زبان آلمانی زبانشناس تجربه میکنید.


برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت زبانشناس مراجعه کنید.


 


بهترین روش آموزش زبان آلمانی چیست؟بهترین روش یادگیری زبان آلمانی روشی است که بر اساس داده‌های ورودی باشد. این همان روشی است که کودکان آلمانی زبان با آن زبان آلمانی را یاد می‌گیرند. 


بهترین روش یادگیری مکالمه زبان آلمانی چیست؟


بهترین روش یادگیری مکالمه زبان آلمانی استفاده از پرسش و پاسخ در داستان‌های کوتاه نرم‌افزار آموزش زبان آلمانی زبانشناس است. در این روش شما به‌صورت ناخودآگاه مکالمه را فرامی‌گیرید.


سریعترین راه یادگیری زبان آلمانی چیست؟


حفظ کردن لغات زبان آلمانی مهم‌ترین موضوع در یادگیری زبان آلمانی است. بنابراین سریعترین راه یادگیری زبان آلمانی روشی است که در آن به سرعت دایره‌ی لغات شما افزایش یابد. در نرم‌افزار اندرویدی آموزش زبان آلمانی زبانشناس روشی بکار رفته است که دایره‌ی لغات شما به طرز شگفت انگیزی افزایش می یابد.


چگونه زبان آلمانی را سریع یاد بگیریم؟


سریعترین روش یادگیری زبان آلمانی همان روشی است که آلمانی زبانان با آن زبان آلمانی را یاد می‌گیرند. یعنی تا آنجایی که می‌توانند مطالب به زبان آلمانی می‌خوانند و می‌شنوند. شما نیز اگر می‌خواهید آلمانی را به سرعت یاد بگیرید بایستی از این روش استفاده کنید.


چگونه زبان آلمانی را یاد بگیریم؟


نظریه‌ی داده‌های ورودی می‌گوید که برای یادگیری هر موضوع جدید، بایستی آن موضوع به‌طور طبیعی در یک مطلبی که قبلا یاد گرفته‌اید گنجانده شود. یعنی اگر می‌خواهید ده لغت جدید یاد بگیرید، آن ده لغت به‌طور طبیعی در داستان و یا مطلبی که شامل صد تا دویست لغتی است که قبلا آن‌ها را یاد گرفته‌اید گنجانده شود. پس‌ازاینکه چند بار آن مطلب را بخوانید به‌صورت ناخودآگاه آن لغات جدید را یاد میگیرید.


بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی چیست؟


بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی کتاب‌های آموزشی، گرامر، و لغت، نیست. بلکه کتاب داستان، رمان، و یا مطالب این‌چنینی است. زیرا در این کتاب‌ها مطالب آموزشی به‌صورت طبیعی در میان متن قرار داده شده است. در نرم‌افزار آلمانی زبانشناس هرگز کتاب‌های آموزشی را مطالعه نمی‌کنید.
از سوی دیگر کتاب‌های گویا بسیار بهتر از هر چیز دیگری است. زیرا نه‌تنها مطالب را می‌خوانید، بلکه به‌طور همزمان می‌توانید آن را نیز بشنوید. در این روش دو مهارت بنیادی یادگیری زبان به‌طور همزمان پیشرفت می‌کند. آلمانی زبانشناس پر است از کتاب‌های گویای زبان آلمانی .


گرامر مهمتر است یا لغت؟


معلوم است که لغت بسیار مهمتر از گرامر است. اصلا برای یادگیری زبان آلمانی نیازی ندارید که گرامر تمرین کنید. زیرا اگر دایره‌ی لغات شما به‌طور طبیعی افزایش یابد، گرامر زبان آلمانی شما نیز همزمان تقویت می‌شود. تنها به کمی صبر و حوصله نیاز دارید.


چگونه انگیزه‌ی خود را در یادگیری زبان آلمانی افزایش دهم؟


در نرم‌افزار آلمانی زبانشناس درس‌هایی وجود دارد که کاملا به این سوال جواب می‌دهد. به‌طور کلی توجه به فیزیک بدنی، انجام دادن کارهایی که دوست دارید، تمرین کردن داشتن ذهن و تفکراتی مثبت، آهستگی و پیوستگی، و ... از جمله موارد مهمی است که در بالا ماندن انگیزه‌ی شما به زبان آلمانی بسیار کمک می‌کند.


در نرم‌افزار آلمانی زبانشناس چه کسی اشتباهات ما را تصحیح می‌کند؟


در نرم‌افزار اندرویدی آلمانی زبانشناس اشتباهاتتان به‌صورت ناخودآگاه تصحیح می‌گردد. توجه کنید که اگر کسی اشتباهتان را تصحیح کند، آن موضوع تنها در خودآگاه شما جای می‌گیرند. ولی برای اینکه واقعا دیگر آن اشتباه تکرار نشود بایستی تصحیح اشتباه در ناخودآگاه شکل بگیرد. زبانشناس طوری طراحی شده است که رفته‌رفته و به‌صورت ناخودآگاه زبان آلمانی درستی به کار ببرید.


برای دیدن یادداشت های تازه در رابطه با شیوه‌ی آموزشی این نرم افزار به بخش نوشته‌های تازه آموزش زبان آلمانی زبانشناس مراجعه کنید.

تغییرات آخرین نسخه

تغییرات بسیار گسترده

هماهنگ سازی با نسخه آموزش انگلیسی

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه