زبان لرن - آموزش زبان انگلیسی

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۳٫۹ مگابایت
نسخه 3.5.1
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

دوست داری انگلیسی رو مثل زبون مادریت صحبت کنی ؟! همین الان کار با زبان لرن رو شروع کن...
شمایی که علاقه مند به یادگیری زبان هستین، حتما قبلا با اپلیکیشن های آموزش زبان دیگه ای هم کار کردین و متوجه نقاط ضعف اونها شدید.

🔶 باتوجه به وجود تعداد زیادی از ویدئوهای کمک آموزشی در بازار، و همچنین مطالب و کتاب های کمک آموزشی فراوان، ما سعی کردیم اپلیکیشن خود را بر مبنای جدیدترین متود آموزشی جهان یعنی یادگیری همزمان با آموزش پیاده کنیم. در واقع در این متود زبان آموز هرگز از یادگیری زبان خسته نمیشه چون همزمان با یادگیری در حال استفاده ی مداوم از آموخته های خودش هست که موجب تمرین و تکرار آموخته ها و ماندگاری همیشگیشون میشه. همچنین ما برای تک تک لغات استفاده شده در آموزش ها معانی کاربردی و گرامری آنها رو ارائه دادیم تا برای کاربر هیچ پرسشی باقی نمونه.

🔷 حتما براتون پیش اومده که سر کلاس زبان حاضر بشید، استاد شروع کنه به انگلیسی صحبت کردن، و شما احساس کنید که در کلاس با سطح اشتباهی نشستید؟
قطعا این مشکل بزرگیه چون باعث دلسردی شما از یادگیری میشه.
به همین خاطر ما از این اتفاق پیشگیری کردیم و یک آزمون تعیین سطح کاربردی براتون قرار دادیم. فقط کافیه به چند سوال تعیین سطح پاسخ بدید تا سیستم زبان لرن بهترین نقطه ی شروع برای یادگیری رو براتون مشخص کنه.
نکته ی مهم تر اینجاست که وقتی سطح شروع خاصی رو براتون مشخص کردیم، به این معنی نیست که اجازه ی استفاده از سطح های دیگه رو ندارید. پس میتونید هروقت که بخواهید چندقدم به عقب برید و از سطح های پایین تر هم استفاده کنید. زبان لرن درست مثل یه معلم دلسوز در کنار شما قدم برمیداره و هرگز از شما جلو نمیفته.
تمام امکانات زیر دست شماست، فقط کافیه شروع کنید.
 
🔶 میشه گفت تمام کلاس های آموزشی حضوری باتوجه به مسافت و زمان خود کلاس ها و تمرین هایی که از شما میخوان وقت زیادی رو از شما میگیرن و معمولا نسبت به هزینه پرداخت شده بازدهی کافی رو ندارن، اما شما با اپلیکیشن ما میتونید وقت های تلف شده خودتون رو به زمان مفید تبدیل کنید، روزانه حتی پنج یا ده دقیقه کار با اپلیکیشن زبان لرن پیشرفت شما رو در پی خواهد داشت؛ شما با روزی ده دقیقه میتونید دو درس رو بگذرونید و با موضوعات مختلف و لغات و گرامر مرتبط با اون موضوع آشنا بشید.
اگرچه سیستم آموزشی زبان لرن اونقدر جذاب هست که شما به انتخاب خودتون بیشتر از ده دقیقه وقت خواهید گذاشت تا بیشتر یاد بگیرید و از رقابت با دوستانتون عقب نمونید

🔷 اهمیت روحیه ی رقابت در یادگیری بر هیچ کس پوشیده نیست. به همین دلیل برای هر پاسخ درست به شما امتیاز داده میشه و به این ترتیب عنصر رقابت وارد اپلیکیشن زبان لرن شده تا شما بتونید دوستان و آشنایان خودتون رو دنبال کنید و با آنها در یادگیری زبان رقابت داشته باشید. کافیه هر روز با اپلیکیشن ما زبان یاد بگیرید و امتیاز بیشتری کسب کنید تا نفر اول این رقابت باشید.

🔶 شاید از هزینه ی بالا یا دوری مسافت برای حضور خود یا فرزندتون در کلاس های زبان انگلیسی خسته شده باشید، شاید مادرتون همیشه بهتون میگه دوست داره بیشتر انگلیسی یاد بگیره، شاید یه پدربزرگ سرزنده دارید که همیشه تشنه ی یادگیریه... ما زبان لرن رو برای طیف وسیعی از افراد طراحی کردیم و شما با پرداخت فقط 20 درصد از هزینه حضور در یک کلاس زبان، می توانید ده ها ترم کلاس زبان را همیشه با خودتون به همراه داشته باشید.

همه اون چیزی که برای شروع کاربا زبانلرن نیاز داری یک دستگاه موبایل یا تبلت هوشمند اندرویدی و 5 دقیقه زمان در روزه


telegram : www.t.me/zabanLearnApp
Instagram: www.instagram.com/zabanLearn

تغییرات آخرین نسخه

بخش جدیدی برای آموزش مطالب افزوده شد

افزایش سرعت نرم افزار

افزایش جذابیت های گرافیکی

رفع برخی باگ های جزئی،

و بهینه سازی های متعدد دیگر...

دسترسی‌ها

 • com.zabanapp.zaabanappbazar.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • پرداخت از طریق بازار
 • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
 • کنترل لرزش
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • تنظیم زنگ
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • دسترسی کامل به اینترنت