با من حرف بزن

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۱٫۰ مگابایت
نسخه 7.0.1

توضیح

با تشکر از استقبال گرم مردم عزیز، در با من حرف بزن روزانه پانصد متن جدید و هزار و پانصد نظر جدید ثبت می شود. با من حرف بزن بهترین راه برای ایجاد تنوع در موبایل شما.

هر کسی حرف های نگفته زیادی داره که توی دلش مونده.

یا اینکه نگرانی از نگاه بد و قضاوت های نا به جا باعث شده تا خیلی از حرف هامون نگفته بمونه.

با این برنامه می تونید به طور ناشناس حرف های ناگفته خودتون رو با دیگران در میون بذارید و مطمئن باشید که آدم های زیادی به حرف دل شما گوش خواهند داد.

همچنین با قراردادن ویجت این برنامه روی صفحه ی اصلی گوشی خودتون می تونید با خالص ترین افکار مردم اطراف خودتون آشنا بشین و ازشون چیزهای مختلف یاد بگیرین و نظرات خودتون رو هم روی اونها بنویسین.


توجه: برای لذت بردن از این برنامه حتما ویجت آن را روی صفحه اصلی گوشی خود قرار دهید. ویجت به این صورت کار می کند که هر هفت دقیقه یک متن جدید را نمایش می دهد. برای ارسال متن و تغییر متن درون ویجت اتصال به اینترنت الزامی است.

روش اضافه کردن ویجت:
روی صفحه ی اصلی دستگاه انگشت خود را نگه دارید و یک منیو که گزینه ی ویجت درون آن وجود دارد ظاهر می شود. بعد از داخل لیست، "با من حرف بزن" را انتخاب کنید.
اگر ورژن اندروید شما 4 به بالا است از صفحه ی لیست برنامه ها به قسمت ویجت ها بروید و از آنجا روی ویجت "با من جرف بزن" انگشت خود را نگه دارید.

تغییرات آخرین نسخه

- حداقل طول متن مجاز کاهش یافت.

- طول متن و حداقل طول متن مجاز هنگام نوشتن نمایش داده میشوند.

- رفع ایراد باز شدن متن اشتباه موقع باز کردن اطلاع رسان

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • کنترل لرزش
  • خواندن کارت حافظه