جزوه مدیریت مالی یک

جزوه مدیریت مالی یک

نسخه v۳.۰
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

درس مدیریت مالی 1، یکی از درس های سخت برای دانشجویان حسابداری و مدیریت هست که نحوه نگارش بد کتاب این مشکل رو دوچندان می کنه. از این رو یا باید به استاد مراجعه کرد(درصورت داشتن استاد) یا به کتاب های راهنما. کتاب راهنمای مربوط به این درس نیز کمی گنگ هست که به سردرگمی دانشجو در زمان امتحان منجر  میشه. جزوه حاضر تلفیقی از خلاصه های خودم از کتاب و آنچه فهمیده ام، مثال هایی که استاد گفته است، و کمی از کتاب راهنمای راه می باشد. به همین خاطر خواندن این جزوه کمک شایانی به شما خواهد کرد ان شاالله. اما در مورد نحوه ی یادگیری بهتر درس باید این را بگویم که شما هرچقدر بیشتر مثال حل کنید و مسلط بر فرمول ها باشید، همان قدر نتیجه خواهید گرفت. برای اینکه فرمول ها در ذهن تان ثبت شود، همواره قبل از خواندن درس جدید، فرمول های فصل قبل را که در کاغذی نوشته اید را مرور کنید و هر جایی که اشکال دارید دوباره مثال حل کنید. شرط حل مسئله درک درست مطلب است پس در امتحان عجول نباشید و با حوصله مطلب را درک کرده و به سوال جواب دهید. امیدوارم دوستان عزیز موفق باشد.


این جزوه شامل هفت فصل اول کتاب مدیریت مالی 1 نوشته  می باشد. رشته های مدیریت کل کتاب را می خوانند اما معمولا از همین هقت فصل سوال می دهند چون سوال های رشته های حسابداری و مدیریت یکسان هستند. به دوستانی که تمام کتاب را امتحان خواهند داد توصیه می شود فصل های باقی را خودشان مرور کنند.


*****این جزوه توسط حبیب جعفرپور نگاشته شده تا دانشجویان عزیز پیام نوری، درک بهتری از کتاب داشته باشند و کلیه حقوق محتوای نرم افزار برای ایشان محفوظ می باشد.


دارای 6 نوع فونت


قابلیت تنظیم اندازه و فاصله فونت ها


قابلیت تنظیم رنگ نوشته ها


جستجوی بسیار دقیق


 

نظرات کاربران

محمد الهی
۱۳۹۶/۱۰/۰۷
بسیار عالی بود یکمی بهم ریختگی متن داشت به جهت وجود اعداد در متن که پیشنهاد میکنم راه حلی براش در نظر بگیرید بسیار ممنونم از نرم افزارتون
مهسا
۱۳۹۶/۰۸/۰۱
لطفا برنامه رو کامل باز کنید بصورت رایکان.ممنونم
پورکیانی
۱۳۹۶/۰۱/۰۹
واقعا عالی، کاربردی،ساده و قابل فهم اقای جعفر پور یه دنیا ممنونم لطفا اگر امکان داره بقیه دروس رشته حسابداری رو به همین روش ارائه کنید
زهرا
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
کاربردی و عالی
jik jik
۱۳۹۷/۰۳/۲۶
عالی بود ممنون از زحماتتون❤👌
m.h.m.p
۱۳۹۵/۱۰/۱۱
عالیه...واقن زحمت کشیدن ک اینو ساختن.دمشون گرم...
عباس
۱۳۹۵/۰۶/۲۰
عالیه😎بسیار قابل فهمه😃
nilofar
۱۳۹۵/۰۲/۰۷
خوب بود
رسول
۱۳۹۵/۰۱/۱۲
خیلییییییی عالی
yalda
۱۳۹۵/۰۳/۱۷
عالی بود.
a.l
۱۳۹۵/۰۳/۱۳
عالی و قابل فهمه . مطالب ساده بیان شده و کامل .خیرو توان روز افزون توشه راهتون ممنون
هدی
۱۳۹۵/۰۳/۰۱
واقعا عالی بود