جزوه مدیریت مالی 2

جزوه مدیریت مالی 2

نسخهٔ v۳.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱ هزار
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
جزوه مدیریت مالی 2

جزوه مدیریت مالی 2

حبیب جعفرپور
نسخهٔ v۳.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱ هزار
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سلام


خدا رو شاکرم که تونستم جزوه ی مدیریت مالی 2 رو هم به اتمام برسونم. درس مدیریت مالی 2 نسبت به مدیریت مالی 1 راحتتر هست، چون فرمول های کمی داره، اما گنگی مطلب به نوعی هست که با خوندن کتاب نمیشه به سوالها جواب داد. جزوه ی حاضر تلفیقی از کتاب و راهنما هست و سعی شده مطالب مهم در قالب نکات و نحوه محاسبه، محاسبات گفته بشه. چون وقت زیادی نداشتم فقط به صورت تئوریک مطالب رو شرح دادم و حل مسائل رو به اختیار خود شما دوستان میگذارم. فصل هشتم کتاب، یکی از فصولی هست که پیچیدگی زیادی داره و به لطف خدا اون فصل رو هم، به صورت ریز به ریز توضیح داده ام. امیدوارم این جزوه هم مورد استفاده دوستان قرار بگیره. شما هم میتونید.برای استفاده از مطالب بقیه فصول، بغیر از فصل یک، نیاز به خرید می باشد.از اعتماد شما ممنونم.


***این جزوه توسط حبیب جعفرپور نگاشته شده تا کمکی برای درک بهتر درس مدیریت مالی 2 باشد و کلیه حقوق محتوای نرم افزار برای ایشان محفوظ می باشد.
حبیب جعفرپور

نظرات کاربران - ۹ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
روشنی
روشنی
۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اصلا بدرد نمیخوره همشو تو اینترنت سرچ کنید هست. 👎
Ali
Ali
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
من از مدیریت مالی ۱ استفاده کردم. خیلی راضی هستم. حتما از این جزوه هم استفاده خواهم کرد. پیشنهاد می کنم از اینگونه زحمات حمایت کنیم یا اگر حمایت هم نمی کنیم ، لااقل ایشان را دلسرد نکنیم. فقط یک نکته : از حرف «ی» و «ک» عربی در متون برنامه استفاده شده که برای جستجو باید از کیبرد عربی استفاده کنیم.
علیرضا
علیرضا
۱۴۰۰/۰۷/۱۴
فقط فصل اول رایگانه، الکی نصب نکنید.