Modern Sniper

Modern Sniper

نسخه ۲.۲
۱۰۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

نشانه‌گیری و شلیک کنید!

بازی Modern Sniper یک بازی تیراندازی اول شخص است که شما را متعجب خواهد کرد.

شما یک تیرانداز حرفه‌ای هستید که در حمله‌های خطرناک یا مأموریت‌های سری شرکت می‌کنید.

ویژگی‌ها:

- بیش از ۵۰ مأموریت

- گرافیک سه بعدی نزدیک به واقعیت

- ۶ نقشهٔ منحصربه‌فرد و لوکیشن‌های خیره‌کننده

- ۷ اسلحهٔ مختلف با قابلیت ارتقا

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل Modern Sniper

بازیهای سه بعدی به دلیل ظاهر و گرافیک دلپسند خود معمولا طرفداران بسیاری دارند مخصوصا وقتی در مورد تک تیرنداز و سبک های اکشن صحبت می کنیم بحث داغ تر می شود البته به خاطر حجم زیاد یا تکراری بودنشان در سیستم عامل آندروید این بازی ها آنچنان مورد استفاده قرار نمی گیرند ولی بعضی از انها مانند Modern Sniper طرفداران زیادی را به خود سرگرم کرده است و با اندکی نگاه به بازی متوجه می شوید که چرا این بازی و یا امثال آن جاذبه ای متفاوت تر از دیگر بازی ها دارند ، سبک یا سه بعدی بودن؟

بررسی بازی Modern Sniper: هدف‌گیری با نهایت دقت!

بازی‌های سه‌بعدی، مخصوصا آن‌هایی که در دسته بندی اکشن و هیجان انگیز قرار می‌گیرند، همیشه طرفداران زیادی را به خودشان اختصاص داده‌اند. علاوه بر این، بازی‌هایی که باید در آن‌ها به تیر اندازی بپردازید و دشمنان خود را بکشید، به علت هیجان بالا و همچنین محک زدن دقت و تمرکز شما، همواره مورد توجه قرار می‌گیرند. Modern Sniper یک بازی اول شخص بوده که توسط استودیو Candy Mobil ساخته شده است. این بازی، داستان یک سرباز تک‌ تیر انداز تنها را روایت می‌کند که باید در مقابل انبوهی از دشمنان قرار بگبرد و سعی داشته باشد با کشتن آن‌ها، در طول حالت داستانی بازی پیشرفت کند و پول و اسلحه به دست بیاورد.

معرفی بازی Modern Sniper؛ تنهاترین سرباز

مدرن اسنایپر داستان تک تیراندازی را روایت می کند که باید به تنهایی در میان برهوتی از دشمنان، ماموریت هایی را انجام دهد؛ ماموریت هایی که دارای تنوع خوبی بوده و هر کدام تفاوت هایی نسبی با یکدیگر دارند. به عنوان نمونه می توانیم به کشتن تنها یک هدف یا تمامی دشمنان در بعضی از آن ها اشاره کنیم.

logo-enamad logo-samandehi