Modern Sniper – مدرن اسنایپر

Modern Sniper – مدرن اسنایپر

نسخه ۲.۴
+۲۰ هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

با بازی Modern Sniper بهترین تیرانداز دنیا شو

کم هستند افرادی که علاقه‌ای به بازی‌های جنگی یا اکشن نداشته باشند. اگر به بازی‌های سبک اکشن علاقه داری و تشنه‌ی خون ‌و خون‌ریزی هستی، بدون وقت تلف‌کردن بازی مدرن اسنایپر را از بازار دریافت کن. این بازی یکی از بهترین بازی‌های سه‌بعدی در حوزه‌ی جنگی است که توانسته طی مدت کوتاهی، طرفداران زیادی برای خود دست‌وپا کند. تیراندازی در گیم‌های اکشن یک رکن اصلی به حساب می‌آید. در Modern Sniper هم بازیکن به عشق تیر و تفنگ و جنگ‌های هیجان‌انگیز به بازی جذب می‌شود.

بازی Modern Sniper توسط استودیوی Candy Mobil روی پلتفرم بازی‌های موبایلی ساخته و روانه‌ی بازار شده است. اگر دنبال هیجانی وصف‌نشدنی در بازی‌های اکشن هستی، بازی مدرن اسنایپر موردپسندت خواهد بود.

جنگ میان یک سرباز و یک لشکر دشمن!

در این بازی انتظار نقش فرمانده جنگی را برای خودت نداشته باش؛ چراکه در جریان بازی بازیکن نقش یک سرباز تک‌تیرانداز را به عهده داری که باید به تنهایی لشکر دشمن را از پای در بیاورد. احتمالا با شنیدن اینکه در میدان جنگ، تنها هستی، دلهره وجودت را پر کند؛ ولی اگر قدرت تیراندازی و نشانه‌گیری خوبی داشته باشی، در همه‌ی مراحل بازی، پیروز میدان نبرد خواهی بود.

شروع Modern Sniper این‌طور پیش می‌رود که بازی روایت یک سرباز تک‌تیرانداز در مقابل تعداد زیادی دشمن را به تصویر می‌کشد و تو وظیفه‌ی کنترل سرباز و تلاش برای پیروزی او را به عهده داری. بازی مدرن اسنایپر حالت داستانی دارد و با پیشروی در مراحل بازی باید برای جمع‌آوری پول و اسلحه تمرکز داشته باشی.

محیط و فضای مهیج بازی مدرن اسنایپر

سازنده‌ی این گیم، بازیکن را در اجرای بازی به امان خدا رها نکرده است. این تیم طراح بازی، آموزش بازی را به شکلی جالب در دل خود بازی پیش می‌برد. در شروع بازی بخش‌هایی آموزشی برای کنترل آن و استفاده‌ی درست از تفنگ‌ها به کاربر یاد داده شده است.

به طور کلی در طول بازی با ماموریت خاص و معینی روبه‌رو نیستی و در یک نگاه وظیفه نابودی خلافکاران شهر را برعهده داری. توانایی‌های سرباز امکان به‌روزشدن دارد. سازنده در بخش ارتقای قدرت و توانایی سرباز به خوبی عمل کرده است. مثلا با شروع بازی، قدرت سرباز در نشانه‌گیری هدف تقریبا ضعیف است، اما هرچه در بازی جلوتر بروی، می‌توانی مهارت تیراندازی او را بهبود دهی. در این صورت شانس بیشتری برای پیروزی خواهی داشت.

شاید با ندانستن دلیل این موضوع، فکر کنی، بازی افت کیفیت یا مشکل فنی دارد؛ در صورتی که سازنده برای طبیعی جلوه‌دادن بازی، در ابتدای آن روی بی‌تجربگی بازیکن در تیراندازی مانور داده است. مثلا لرزش دست زیادی برای کاربر در نظر گرفته است که نشانه تسلط کم و تجربه پایین سرباز است. نگران نباش! همان‌طور که گفتیم با پول‌هایی که از پیروزی در نبردها به دست می‌آوری، می‌توانی توانایی‌های سرباز و سطح تفنگ او را ارتقا دهی تا در مهارت تیراندازی حرفه‌ای شوی.

کنترل سرباز تک‌تیرانداز بازی مدرن اسنایپر چگونه است؟

با وجود اینکه سازنده‌ی بازی توانسته‌ محیط بازی خوبی در اختیار کاربر قرار دهد، ولی در بخش زاویه‌ی دید سرباز، عملکرد ضعیفی از خودش نشان داده است. در حین بازی باید به اجبار در یک محیط قرار بگیری و بدون تغییر مکان، با تفنگی که در دست داری، به دشمنان تیراندازی کنی.

این زاویه‌ی دید جذابیت بازی Modern Sniper را تا حد چشمگیری کم کرده، طوری که بعد از مدتی ممکن است، بازی برایت خسته‌کننده باشد.

با توجه به آنچه گفته شد، مشخص است که اختیار زیادی در کنترل سرباز نداری و با قرارگیری در هر موقعیت‌، ناچار هستی با تفنگ دوربین‌دارت روی سوژه‌ها زوم و به آن‌ها شلیک کنی. اگر می‌خواهی زودتر دشمنان را بکشی و تیر کم‌تری خرج کشتن آن‌ها کنی، باید روی سَر سوژه نشانه‌ی بگیری و بعد تیر خلاصی را به او بزنی!

بهترین توصیه این است که پس از شروع هر مرحله، ابتدا با یک نگاه کلی از زیروبم بازی باخبر شو تا جای مناسب برای پناه‌گرفتن، زاویه درست برای شلیک و... را تشخیص دهی.

در بخش‌هایی از محیط بازی، یک یا تعدادی درام سوخت قرار گرفته، این درام‌ها حکم بمب ساعتی را دارند. هر زمان دشمن نزدیک این درام‌ها قرار گرفت، به سمت درام‌ها تیراندازی کن تا هم‌زمان با انفجار آن، حریف هم کشته شود.

با ارتقای تفنگ، رقبا هم سرسخت‌تر می‌شوند

یکی از نقاط قوت بازی Modern Sniper تنوع نسبتا بالای تفنگ‌های آن است؛ تفنگ‌های دوربین‌دار بازی، روند کشتن دشمن را بسیار آسان‌تر می‌کند. نکته‌ی جالب درباره بازی این است که با پشت‌سر گذاشتن مراحل آن، ویژگی‌های جدید و جذابی در دسترست قرار می‌گیرد؛ با استفاده از این قابلیت‌های جدید، کارکرد اسلحه هم بهتر می‌شود، البته به همان اندازه قدرت دشمن هم بیشتر خواهد شد.

به خاطر داشته باش، هنگام پشت سر گذاشتن مراحل بازی، تعداد محدودی تیر در اختیار داری. اگر تیرهای کمی داشته باشی، ممکن است حین مقابله با خلافکاران شهر کشته شوی!

پس اگر به گلوله یا تجهیزات بیشتری نیاز داری، با استفاده از سکه‎هایی که به دست آوردی، از فروشگاه بازی اسلحه، گلوله و تجهیزات جنگی تهیه کن. در صورتی که موجودی و اعتبار مالی‌ات در بازی برای خرید کافی نیست، با خرید درون برنامه‌ای از فروشگاه می‌توانی تیر، اسلحه، خون اضافی (جان) و جلیقه ضد گلوله تهیه‌ی کنی.

در بازی Modern Sniper به سربازت وقت استراحت بده!

سرباز تک‌تیرانداز این بازی، درست مثل یک سرباز واقعی به استراحت نیاز دارد! بعد از پایان هر رویارویی، سرباز مقداری از انرژی یا قوای جسمانی‌اش را از دست می‌دهد. اگر دوست داری بلافاصله به نبرد بعدی بروی، بهتر است نظرت را تغییر دهی. در این مرحله باید کمی وقت برای استراحت و تجدید نیروی سرباز در نظر بگیری تا پرقدرت آماده نبرد پیش‌رو باشی.

بازی مدرن اسنایپر برای کسانی که در مدت کم‌تری موفق به کسب پیروزی می‌شوند، یک امتیاز ویژه در نظر گرفته است. هر چقدر نبرد زودتر تمام شود، از بازی امتیاز و پول بیشتری کسب می‌کنی. یک قابلیت جذاب دیگر این بازی، این است که اگر دشمنان را Head Shot کنی، می‌توانی مهارتت را در بازی بالا ببری و حتی جایزه هم بگیری.

بررسی سطح گرافیک بازی مدرن اسنایپر

در بازی موبایلی Modern Sniper نباید انتظار یک گرافیک بی‌عیب ‌و نقص را داشته باشی، ولی به صورت کلی بازی از نظر گرافیکی در سطح قابل‌قبولی قرار دارد و بدون‌شک رضایتت را به ‌دست می‌آورد. بازی چندین لوکیشن متفاوت با جزئیات جالب دارد. به همین دلیل محیط جنگ همیشه برایت تازگی خواهد داشت.

محیط‌های بازی و شخصیت‌ها به خوبی طراحی شده‌اند؛ قطعا از قرارگرفتن در مکان‌های جذاب و خیره‌کننده بازی با آن جزییات جالب، لذت می‌بری، ولی اجازه نده این لذت و هیجان، تو را از حمله‌ی دشمن غافل کند!

یادت باشد افرادی که در طول مراحل بازی با آن‌ها سروکار داری، ظاهر و تیپ تقریبا یکسانی دارند. در ابتدای بررسی گرافیک این بازی، کمی به مدرن اسنایپر کم لطفی شد.

در حقیقت بازی موبایلی Modern Sniper را باید جز بهترین بازی‌های ژانر اکشن حساب کرد، چون به طور کلی بازی‌های سبک جنگی حجم بالایی دارند. در صورتی که این بازی تنها 10 مگابایت حجم دارد! به اعتقاد خیلی از گیمرها، حجم کم بازی، خود یکی از بهترین مزیت‌های بازی محسوب می‌شود، چون امکان اجرای بازی با گوشی‌های پایین‌رده هم وجود خواهد داشت.

بررسی صداگذاری و موسیقی بازی Modern Sniper

سازنده‌ی بازی مانند بخش زاویه‌ی دید سرباز، در این بخش هم عملکرد رضایت‌بخشی نداشته است. انتظار می‌رفت طراحان مدرن اسنایپر روی افکت‌های صوتی و موسیقی بیشتر از این کار کنند تا بازیکن از اجرای بازی لذت بیشتری ببرد. اگر در این بخش کمی منعطف باشیم، می‌توانیم بگوییم صداگذاری بازی هم امتیاز قابل‌قبولی از بازیکنان می‌گیرد.

ویژگی‌های بازی مدرن اسنایپر

·   بیش از 50 مرحله متنوع با درجه سختی گوناگون

·   دارای چندین اسلحه، جلیقه‌ی نجات، نیروی اضافی

·   برخورداری از 6 مکان متفاوت و جذاب برای جنگ

·   گرافیک سه‌بعدی و نسبتا جذاب

·   امکانات غیر رایگان برای خرید از فروشگاه

·   قابلیت ارتقای سرباز، اسلحه، تجهیزات جنگی و...

بازی مدرن اسنایپر را از بازار دریافت کن

این بازی هم مانند دیگر بازی‌ها ایرادات کوچک و بزرگی دارد.گرچه‌ حجم فوق‌العاده کم بازی کنار گرافیک خوبی که دارد، هر انتقاد را از بین می‌برد. به صورت کلی بازی مدرن اسنایپر یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های موبایلی به حساب می‎‌آید که اکثر قشر نوجوان و جوان برای اجرای و رقابت در آن، سرودست می‌شکنند. هر زمان بازی را از بازار دانلود کردی، نظرت را درباره‌ی بازی با دیگر کاربران بازار به اشتراک بگذار.

 

سوالات متداول

بازی مدرن اسنایپر به اینترنت نیاز دارد؟

بله. اجرای این بازی به صورت آنلاین است.

بازی Modern Sniper روی چه‌ی موبایل‌هایی قابل اجراست؟

این بازی یک از معدود بازی‌هایی سبک جنگی است که تنها 10 مگابایت حجم دارد. به همین علت اجرای این بازی برای گوشی‌های پایین‌رده‌ هم ممکن است.

بازی Modern Sniper نسخه‌ی مود شده‌ دارد؟

بله. در نسخه‌ی بی‌نهایت یا مود شده، بدون پرداخت هزینه می‌توانی از امکانات بازی استفاده کنی. به خاطر داشته باش، به دلیل مخرب‌بودن این برنامه‌ها، بازار نصب این بازی‌ها را روی گوشی اصلا توصیه نمی‌کند.

در رسانه‌ها

معرفی بازی Modern Sniper؛ تنهاترین سرباز

مدرن اسنایپر داستان تک تیراندازی را روایت می کند که باید به تنهایی در میان برهوتی از دشمنان، ماموریت هایی را انجام دهد؛ ماموریت هایی که دارای تنوع خوبی بوده و هر کدام تفاوت هایی نسبی با یکدیگر دارند. به عنوان نمونه می توانیم به کشتن تنها یک هدف یا تمامی دشمنان در بعضی از آن ها اشاره کنیم.

بررسی بازی Modern Sniper: هدف‌گیری با نهایت دقت!

بازی‌های سه‌بعدی، مخصوصا آن‌هایی که در دسته بندی اکشن و هیجان انگیز قرار می‌گیرند، همیشه طرفداران زیادی را به خودشان اختصاص داده‌اند. علاوه بر این، بازی‌هایی که باید در آن‌ها به تیر اندازی بپردازید و دشمنان خود را بکشید، به علت هیجان بالا و همچنین محک زدن دقت و تمرکز شما، همواره مورد توجه قرار می‌گیرند. Modern Sniper یک بازی اول شخص بوده که توسط استودیو Candy Mobil ساخته شده است. این بازی، داستان یک سرباز تک‌ تیر انداز تنها را روایت می‌کند که باید در مقابل انبوهی از دشمنان قرار بگبرد و سعی داشته باشد با کشتن آن‌ها، در طول حالت داستانی بازی پیشرفت کند و پول و اسلحه به دست بیاورد.

نظرات کاربران

حسن
۱۴۰۰/۰۷/۲۹
عالی عالی عالی عالی بهترین
علیرضا
۱۴۰۰/۰۷/۲۱
چرانمیشه شمش طلاخریدکرد
پوریا
۱۴۰۰/۰۷/۲۸
خوب
فاطمه
۱۴۰۰/۰۶/۲۵
خیلی عالیه
,parsa
۱۴۰۰/۰۷/۲۱
به کال اف نمی رسه
FLASH
۱۴۰۰/۰۶/۱۷
عالیه ولی مرحلش یکم سخته
parsa
۱۴۰۰/۰۶/۲۶
عالی واقعا باید ۵ ستاره باشه این بازی
فکری
۱۴۰۰/۰۶/۳۰
خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب است
بهترین بازی
۱۴۰۰/۰۶/۲۷
عالی بود
حسنا
۱۴۰۰/۰۹/۰۳
بدک نی
نرگس خطیبی
۱۴۰۰/۰۷/۳۰
عالی
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۷/۱۸
سلام خوبی برای شما عزیزان آماده شده و از او را در اختیار دارد سلام خوبی تولد و به همین خاطر جهت این مورد را از در اینترنت در به و به همین این در مورد این را شما کردی کرده خوبی تولد شما را از در اینترنت سایت کشور شبکه به همین خاطر به در مثال به اگر نتیجه دلیل و سلام او سوی از به داده است تا که خود و
امیرحسین
۱۴۰۰/۰۷/۱۳
عالی ازسازننده گرافیکش حرف نداره😍😍