موتور باز

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۶۸٫۴ مگابایت
نسخه 1.0.22
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

"موتورباز" یک بازی نوستالژیک را با گرافیک و محیطی خیره کننده تر، بازی کنید و دوستانتان را به چالش بکشید.


در این بازی می توانید به صورت آنلاین تا 8 نفر همزمان بازی کرده و اگر نتوانستید آنها را با سرعت بگیرید می  توانید با چوب بیسبال، راکت، زنجیر چرخ، و ...! از پشت سر بزنید!


• پشتیبانی از زبان فارسی


دارای بخش مولتی پلیر (رقابت آنلاین تا 8 نفر)


 


موتور باز یک بازی مسابقه ایی با فضای سه بعدی و با کنترلی ساده و گرافیکی عالی است. در ابتدای بازی به شما یک موتور داده می‌شود تا با آن به رقابت در بخش داستانی بپردازد. در بخش داستانی یک نقشه‌ی پهناور از دنیا پیش روی بازیکن گذاشته شده و هر فصل از بازی در یک کشور از جمله چین، سوییس، آلمان، فرانسه و آمریکا جریان خواهد داشت و برای تمام کردن هر فصل نیاز است تا تمام مسابقات موجود در آن را به اتمام برسانید.


• ویژگی ها:


★ دارای مودهای مختلف رقابتی و زمانی


★ رقابت در کشورهای مختلف از سراسر جهان


★ نقشه‌های مختلف و متنوع


★ استفاده از نیترو برای شتاب بیشتر (کپسول‌های نیترو در طی مسیر قرار دارند)
★ تجهیزات مختلف برای پیروزی راحت‌تر شامل موشک، نیترو، سپر و برج الکترومغناطیسی


★ با لگد و هر سلاحی که در راه پیدا می‌کنید رقبای خود را ناکار کنید (کفش تیغی، چوب بیسبال، بیل جنگی، شمشیر و داس)


 ★فقط کافیست گوشی خود را تغییر جهت دهید تا بتوانید موتور خود را کنترل کنید.


★ برای سرعت بخشیدن به موتور خود می‌توانید روی صفحه فشار بیاورید.


★ راننده‌های مختلف با مهارتهای گوناگون
★ چندین موتور مختلف با امکان ارتقای قطعات


 ★در این بازی شما می توانید موتور خود را در جنگل، کوه، کنار دریاچه و سایر نقشه هایی که به زودی به بازی اضافه می‌شود برانید.


 


با ما در تماس باشید:
Motor@medrickfze.com


 

دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • پرداخت از طریق بازار
 • اصلاح تنظیمات سیستم
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • کنترل لرزش
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه

در رسانه‌ها

تجربه یک رقابت هیجان انگیز با “موتور باز”

میل به سرعت و رقابت از دیرباز تاکنون در انسان وجود داشته، این خصلت به خوبی در مسابقات هیجان انگیزی همچون ماشین و موتور سواری قابل مشاهده است. همان طور که مستحضر هستید، کسب مهارت و توانایی در این رشته نیازمند امکانات و همچنین صرف مدت زمان بسیار است؛ مواردی که شاید خیلی از علاقه‌مندان به این حوزه را از ادامه کار بازدارد. اما از آنجایی که میل و عطش به سرعت و رقابت را نمی‌توان به همین سادگی‌ها از بین برد، بسیاری از توسعه دهندگان اقدام به ایجاد بازی‌های رقابتی کرده‌اند که شما را در این فضای مهیج قرار می‌دهد. امروز قصد داریم یکی از این نرم افزارها را به سمع و نظرتان برسانیم، پیشنهاد می‌دهیم این نقد و بررسی را از دست ندهید.

بازی «موتور باز»؛ رقیب ها را حتی با زدن هم که شده، پشت سر بگذارید!

«موتور باز» یک بازی مسابقه‌ای است که هیجان مسابقه دادن در پیست موتورسواری را برای شما تداعی می کند. تنها نباید به سرعت اکتفا کنید و باید از راه ناعادلانه و زدن حریفان هر طور که شده مسابقه را به نفع خود تمام کنید. اگر حریف‌های خود را نزنید، آنها شما را زده و از دور خارج خواهند کرد!

در بازی موتور باز، بدون حد و مرز موتورسواری کنید

جنون سرعت و مسابقه، از همان روزهای اختراع اولین اتومبیل ها و موتورسیکلت ها در انسان شکل گرفت بطوریکه به یک رشته ورزشی تبدیل شد. شاید شما امکان شرکت در مسابقات موتورسواری را نداشته باشید اما میتوانید هیجان آن را با انجام بازی موتور باز به خوبی حس کنید. در نقد و بررسی این بازی اندرویدی با ما همراه شوید.

مسابقه موتور سواری - موتور باز زیر ذره بین

اگر تشنه هیجان و تنش هستید، موتور سواری با سرعت بالا از آن دست کارهایی است که لحظات لذت بخشی را برای شما فراهم خواهد کرد. فقط کافیست به یکی از پیست های موتور سواری سری بزنید تا این موضوع را با چشمان خودتان ببینید. اما پرداختن به بازی های موبایلی بهترین راهی است که ما برای تخلیه هیجان درونیتان به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که موتور سواری در یک فضای مجازی به مراتب پیامدهای بسیار کمتری نسبت به دنیای واقعی در پی خواهد داشت. " موتور باز " عنوان یک بازی سبک Racing می باشد که در آن باید با دیگران به مسابقه موتورسیکلت سواری بپردازید. مطمئن باشید که هیجان این بازی اگر بیشتر از موتورسواری در دنیای واقعی نباشد، کمتر از آن هم نخواهد بود. پس با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی مهیج و جذاب بپردازیم.