ghalat nameh

Active Installs 50,000+
Size 10.3 MB
Version 3.2
Offers IAP purchases

Description

غلط نامه یک بازی جذاب،فکری و سرگرم کننده است که ذهن شما را به چالش خواهد کشید.توی این بازی باید کلمه ای که عکس به طور غیر مستقیم و کاملا بی ارتباط به معنا،به شما نشون میده رو حدس بزنید.

ظاهر این بازی فوق العاده زیبا و کاربر پسند طراحی شده که حتما از آن لذت خواهید برد.اگر شما هم ایده ای داشته باشید میتونید برای ما ارسال کنید تا به اسم خودتون در نسخه بعدی قرار بگیره.
تمامی ایده های این بازی توسط گروه زالوپکس یا ایده های فرستاده شده کاربران تهیه و طراحی شده است و در انتخاب تک تک مراحل دقت بسیار زیاد و زمان زیادی صرف شده است تا مراحلی استاندارد و با گرافیکی بسیار زیبا در اختیار شما قرار بگیرد.

این بازی به طور مرتب آپدیت خواهد شد و تعداد مراحل افزایش پیدا میکنه.
امیدواریم از این بازی لذت ببرید ;)

---------------------------------------


چرا غلطنامه؟!


 غلطنامه بعد از مدتی که از انتشارش میگذره با توجه به نظرات کاربران و پیام هایی که به ما رسیده بهترین و محبوب ترین بازی در این سبک نزد ایرانی ها محسوب میشه.
---------------
چرا؟!
1 - غلط نامه یک بازی فکری که باعث افزایش قدرت فکر و باز شدن ذهن میشه.
2 - تمامی مراحل بازی غلطنامه بعد از بررسی های دقیق و فراوان از بین ده ها هزار ایده ارسالی کاربران انتخاب میشه و تمام مراحل با معنا و جالب هستند.
3 - بازی غلطنامه اولین بازی ایرانی است که به طور کامل با کاربرانش تعامل داشته و از این نظر مردمی ترین برنامه بازار محسوب میشه.
4 - هیچ یک از مراحل انتخابی بازی در هیچ سایت یا بازی مشابهی وجود نداره (البته اگر بعضی از دوستان، از مراحل بازی غلط نامه استفاده نکنند!)
5 - بیش از 90% مراحل بازی حتی از لحاظ آوایی نیز مشکلی ندارند و فقط با فکر کردن قابل حدس هستند و کلمات بی ربط در این بازی وجود نداره و حذف شدند.
6 - وجود قسمت سکه های رایگان باعث میشه که بتونید از راه هایی غیر از خرید سکه، تعداد سکه هاتون رو افزایش بدید.
7 - این بازی توسط یک گروه جوان ایرانی ساخته شده که تنها هدفش جلب رضایت شماست ;)

Changelog

امکان دریافت سکه رایگان با تماشای ویدئو

Permissions

  • payment through Bazaar
  • read phone status and identity
  • view network connections
  • prevent device from sleeping
  • RECEIVE DATA FROM INTERNET
  • com.xalopex.ghalatnameh.permission.C2D_MESSAGE
  • find accounts on the device
  • full Internet access

In Media

خلاقیت در حدس کلمات - غلط نامه زیر ذره بین

بازی های فکری که در زمینه حدس کلمات ذهن بازیکن را به چالش می کشند بسیار محبوب و پر طرفدارند. چرا که در عین سادگی می توانند بسیار جذاب و سرگرم کننده نیز باشند. اما نکته ای که باعث می شود این نوع بازی ها پس از مدتی تکراری و خسته کننده به نظر برسد این است که در اکثر بازی های حدس کلمه فقط با حروف الفبا و کلمات به هم ریخته سر و کار داریم. " غلط نامه " عنوان یک بازی جذاب حدس کلمه است که با ایده ای خلاقانه این نقص را پوشش داده. در این بازی انبوهی از تصاویر مفهومی برای شما آماده شده است که باید کلمات را از روی آن ها حدس بزنید. در ادامه برای بررسی این بازی با ذره بین همراه باشید.