رواکس

رواکس

نسخه ۱.۱
۱۰
نصب فعال
سفر
دسته
۲
مگابایت
حجم

روآکس یه اپلیکیشن رایگان هست که برای مسافرت بین شهرهای ایران می تونید از آن استفاده کنید.


اگر می خواید با خودرو شخصیتون از شهری به شهر دیگه برید می تونید با ثبت سفر دیگران را هم مطلع کنید تا با ماشین خالی جابجا نشید.


اگر هم از خودرو شخصیتون استفاده نمی کنید، می تونید به روآکس بیاید و از لیست سفرهای ثبت شده، هر کدام را مایل هستید انتخاب کنید.


از روآکس استفاده کنید تا:


- وقتتون برای پیدا کردن راننده یا مسافر هدر نره


- هزینه های سفرتون کاهش پیدا کنه


- میزان مصرف سوخت پایین بیاد


- ترافیک کمتر بشه


- و به اقتصاد کشورتون هم کمک کرده باشید


 


این اپلیکیشن به دسترسی های زیر نیاز داره:


* دسترسی به شبکه 


* مشاهده وضعیت شبکه


* مشاهده و خواندن اس ام اس ها (به این دسترسی ها برای انجام خودکار هویت سنجی بعد از دریافت پیامک حاوی کد هویت سنجی نیاز هست)


 


نحوه استفاده از روآکس:


همه چیز به سادگی صورت می گیره. اصلی ترین کارهایی که در روآکس قراره انجام بدید به ثبت یا رزرو سفر خلاصه میشه.


اگه راننده اید و می خواید چند تا مسافر بین شهری داشته باشید، کافیه بر روی دکمه "ثبت سفر" واقع در بالای صفحه کلیک کنید و بعد از پر کردن اطلاعاتی نظیر مبدا و مقصد، میزان کرایه، تعداد ظرفیت مسافر، شماره پلاک، تاریخ حرکت، نوع ماشین و توضیحات تکمیلی سفرتونو ثبت کنید.


بعد از ثبت هر سفر در کمتر از یک ساعت و معمولا کمتر از نیم ساعت سفر شما بررسی و تایید میشه. چنانچه میزان کرایه نامعقول باشه، یا تاریخ حرکت مشکل داشته باشه یا در توضیحات شئونات عرفی رعایت نشده باشه سفر شما به توسط اپراتور حذف میشه.


اگر هم مسافرید می تونید به محض باز کردن اپلیکیشن تمام سفرهای موجود رو مشاهده کرده و یا برای یافتن سفر مدنظرتون از جستجو استفاده کنید، بعد انتخاب سفر تنها کاری که نیازه انجام بدید کلیک کردن بر روی رزرو سفر هست و بدین ترتیب سفر شما ثبت میشه.


وقتی سفریُ ثبت یا رزرو کنید، برای اطلاع از جزئیات بیشتر، کافیه از قسمت سایدبار اپلیکیشن، بر روی سفرهای من کلیک کنید، لیست تمام سفرهایی که ثبت یا رزرو کردید قابل مشاهده هست، اگه راننده باشید شماره مسافرهایی که سفرتونو رزرو کردن در باکس هر سفر مشاهده می کنید و اگه مسافر باشید شماره راننده رو می بینید و می تونید در صورت لزوم با یکدیگر تماس داشته باشید.


اگر هم در طول سفر یا قبل و بعد از آن با هرگونه مشکلی روبرو شدید، می تونید مراتب را از طریق پنل شکایات یا پیشنهادات و انتقادات واقع در سایدبار اطلاع بدید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخ گوی شما باشند.


روآکس سعی کرده تا تمام خدمات را به صورت رایگان، ساده و کاربردی همراه با ظاهری زیبا ارائه کنه اما در عین حال هیچ گاه ادعای کامل بودن نمی کنه و همیشه منتظره تا با پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما خودشو بهبود ببخشه.


با تشکر از همه شما عزیزان

logo-enamad logo-samandehi