wireless sensor

wireless sensor

Version 1.57
500
Active installs
Tools
Category
468
KB
Size

لطفا گزینه استفاده از اینترنت برای موقعیت یابی را فعال نمایید چرا که در مواقع شب و زیر سقف امکان پیدا کردن موقعیت تنها با استفاده از GPS میسر نمی باشد
آیا تا به حال فکر کرده اید که وایرلس دستگاه شما و یا دکل های مخابرات که gprs برای شما ارائه می کنند ، با چه قدرت سیگنالی ، سیگنال های آنها به شما می رسد ؟
و یا اینکه وایرلس دستگاه شما در کجای خانه اتان نقطه کور می باشد و در آنجا گیرایی کافی را ندارد ؟
اگر اینگونه سوالات به ذهنتان رسیده است، این نرم افزار مختص شماست، شمایی که میخواهید قدرت سیگنال دستگاه وایرلس خود و قدرت سیگنال های ارسالی از طریق مخابرات را ارزیابی کنید، با استفاده از این نرم افزار می توانید این کار را انجام دهید.

این نرم افزار دارای دقت زیادی می باشد ، تنها این نرم افزار را دانلود نموده و چرخی در خانه بزنید تا چندین شبکه وایرلس که تا به حال دریافت نمینمودید را ببینید (با قدرت سیگنال کم)

یکی از کاربرد های دیگر این نرم افزار پیدا کردن نقطه بهینه در سایت های کامپیوتری دانشگاه بر اساس قدرت سیگنال وایرلس ارسالی در دانشگاه می باشد ، به طوری که دیگر با مشکل ضعف سیگنال و قطعی آن مواجه نشوید

همچنین از این نرم افزار می توانید در خرید های خود نیز استفاده نمایید ، ببینید اپراتورتان در کجای شهر سیگنال های قوی تری دارد تا خانه ای که میخواهید بخرید با سیگنال قوی تری باشد.

قدرت سیگنال ارائه شده در این نرم افزار به صورت عددی منفی بوده و هرچقدر به 0 نزدیک تر باشد قوی تر بوده و رنگ آن نیز به سبز نزدیک تر است. (معمولا کم تر از -25 مشاهده نشده است- به دلیل افت سیگنال در داخل دستگاه)

برخی امکانات ارائه شده در نرم افزار :
- تنظیم فواصل زمانی برای تست وایرلس در حد میلی ثانیه
- تنظیم فواصل زمانی برای تست GPS در حد میلی ثانیه
- تنظیم سر حدی برای خروج اتوماتیک برنامه در هنگام کمبود باتری از یک مقدار به پایین
- ذخیره کاوش های قبلی شما در مورد شبکه های وایرلس موجود در اطراف شما
- امکان استفاده از اینترنت برای دریافت موقعیت مکانی شما (باید این گزینه را در تنظیمات فعال کنید )
- نشان دادن موقعیت مکانی شما بر روی نقشه
- سیستم ره گیری ایراد پیشرفته

لطفا در صورت بروز هرگونه ایراد در نرم افزار آن ایراد را برای ما از طریق راه ارتباطی تعبیه شده در نرم افزار ارسال نمایید.
خواهش می کنیم که اگر از برنامه راضی بودید ما را از امتیاز های بالای خود به این نرم افزار دریغ ننمایید.

تذکر :
حتما پس از پایان کارتان با نرم افزار آن را خارج نمایید تا از استفاده بیشتر از منابع گوشی اتان جلوگیری شود.

logo-enamad logo-samandehi