Wiki Leitner 504

Category Education
Active Installs 500+
Size 1.4 MB
Version 1.5

Description

به نام خدا
نسخه 504 ويکي لايتنر حاوي مجموعه فلش کارتهاي کتاب 504 مي باشد که به شکل کامل و بدون هيچ محدوديتي قابل استفاده است

نسخه کامل ويکي لايتنر را مي توانيد از لينک زير دانلود کنيد:
http://cafebazaar.ir/app/com.wikivajeh.wikileitner

جعبه لايتنر، يکي از موثرترين ابزارهاي يادگيري و آموزش بر اساس تکرارهاي منظم است که باعث سازماندهي و مديريت حافظه شده و مطالب را از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل مي کند.

با يادگيري به اين شيوه، براي هر مطلب تنها به اندازه مورد نياز وقت صرف خواهيد نمود و تحولي شگرف در يادگيري شما ايجاد خواهد شد.

نرم افزار ويکي لايتنر، تمامي مراحل کار با جعبه لايتنر فيزيکي را شبيه سازي کرده و شما را از پيچيدگي هاي کار با آن رها مي سازد.

هدف ويکي لايتنر آفرينش و انتشار جهاني مجموعه مطالب گوناگون در زمينه هاي مختلف به تمامي دنياست.

اين نرم افزار يک شبکه آموزش مجازي بر اساس روش لايتنر ايجاد مي کند که با همکاري افراد داوطلب توسعه مي يابد. هر کسي مي‌تواند از محتويات غني آن استفاده نموده و ديگران را در دانش خود سهيم نمايد و يا مطالب سايرين را بهبود بخشد.

اطلاعات موجود در ويکي لايتنر به دو دسته خصوصي و عمومي تقسيم مي شوند. کاربران مي توانند بدون هيچ محدوديتي مطالب خصوصي جديد ايجاد کرده و آنها را به دلخواه خود تغيير دهند.
اما ايجاد و تغيير مطالب عمومي بايد در قالب درخواستهايي به سرور ارسال شده و توسط مدير محتوي بررسي شود. اين درخواستها، در صورت فراهم بودن اتصال اينترنتي، بصورت يکجا ارسال شده و همزمان مطالب جديد نيز دريافت مي شوند. بنابراين نيازي به اتصال دائم به اينترنت وجود نداشته و کاربر مي تواند از تمامي امکانات برنامه بصورت آفلاين استفاده کند.

مطالب موجود در ويکي لايتنر در قالب مجموعه فلش کارتهايي در زمينه هاي مختلف مانند 504، 1100، GRE، TOEFL، IELTS، Oxford، حل جدول، متون حقوقي، اطلاعات پزشکي، و ... ارائه مي شوند.

يکي از ويژگيهاي جذاب ويکي لايتنر که تاثير بسزايي در فراگيري مطالب و ايجاد ماندگاري بيشتر در ذهن کاربر دارد، آموزش با استفاده از مثال و آموزش با بکارگيري حافظه صوتي و تصويري کاربر است.
هر فلش کارت مي تواند علاوه بر متون سوال و جواب، حاوي مثال، صدا و تصوير نيز باشد.

کاربران مي توانند در مورد محتواي هر کدام از مجموعه فلش کارت هاي موجود در ويکي لايتنر اظهار نظر و امتياز دهي کنند. اين نظرات مي تواند باعث ارتقا سطح کمي و کيفي مجموعه ها شده و در شناسايي مجموعه هاي غني و ارزشمند موثر باشد.

ويکي لايتنر امکان ارتباط با کليه لغتنامه هاي ويکي واژه را دارد و کاربر مي تواند با استفاده از امکانات ويکي واژه، لغت هاي مورد نظر خود را به فلش کارت تبديل کند.
http://www.wikivajeh.ir

راهنماي جامع ويکي لايتنر:
http://wikileitner.ir/help

راهنماي استفاده:
* صفحه اصلي ويکي لايتنر از دو مخزن که در کنار هم قرار دارند، تشکيل شده است. مخزن سمت راست حاوي مجموعه کارتهاي محلي و مخزن سمت چپ حاوي مجموعه کارتهاي ابري است. براي مشاهده هر کدام از اين مخازن مي توانيد صفحه را به سمت راست يا چپ بکشيد.

* مخزن ابري مکاني است براي نمايش مجموعه کارتهاي موجود بر روي سرور که امکان دانلود، مشاهده نظرات کاربران و جزئيات هر کدام از مجموعه ها را براي شما فراهم مي کند. با انتخاب هر کدام از مجموعه ها در اين مخزن، مجموعه مد نظر دانلود مي شود. همچنين مي توانيد بر روي مجموعه دلخواه لمس طولاني نموده تا شاهد تمامي انتخابهاي ممکن باشيد.

* مخزن محلي مکاني است براي نگهداري و نمايش مجموعه کارتهايي که خودتان ساخته و يا دانلود کرده ايد، و در حال فراگيري آنها هستيد. با انتخاب هر کدام از مجموعه ها در اين مخزن وارد فرآيند آموزش بر اساس روش لايتنر مي شويد. همچنين مي توانيد بر روي مجموعه دلخواه لمس طولاني نموده تا شاهد تمامي انتخابهاي ممکن بر روي آن مجموعه باشيد.

* با انتخاب هر کدام از مجموعه کارتهاي مخزن محلي شاهد ليستي از تمامي فلش کارتهايي که در مرحله يادگيري قرار دارند، خواهيد بود. براي مشاهده سطوح مختلف لايتنر مي توانيد اين صفحه را به سمت چپ بکشيد.

* بعد از يادگيري هر کلمه، کلمه مربوطه از ليست يادگيري حذف مي گردد و پس از گذشت يک روز، براي مرور مجدد، در سطح اول لايتنر نمايان مي گردد.

* فلش کارتي که در سطح اول قرار دارد، در صورت مرور موفق، از اين سطح حذف شده و پس از گذشت دو روز مجدداً در سطح دوم قابل مشاهده خواهد بود. به همين ترتيب زمان براي نمايش در سطوح بعدي دو برابر خواهد شد.

* در صورت مرور ناموفق هر کلمه، آن کلمه از سطح فعلي حذف شده و بنا به انتخاب کاربر در ت

Changelog

- ارائه ویجت جذاب جهت مرور فلش کارتها (در صورت عدم مشاهده ویجت، برنامه را به حافظه داخلی منتقل کنید)
- قسمت پشتیبان گیری، ارسال و بازگرداندن پشتیبان (همراه با یک روش انحصاری برای ارسال فایلهای پشتیبان)
- افزودن سطح آموخته شده ها به سطوح فعلی
- تعبیه دکمه "بلد بودم" در مرحله یادگیری: انتقال مستقیم کلمه به مرحله آموخته شده ها
- تلفظ طبیعی آنلاین (خودکار، آنلاین، آفلاین)
- عدم تلفظ شماره کلمات و دروس توسط موتور گفتار

1.4.6:
- امکان ارسال برنامه از طریق وای فای و بلوتوث

1.4.5:
- امکان انتخاب مکانیزم یادگیری در تنظیمات برنامه
- جلوگیری از اضافه شدن کلمات تکراری که از ویکی واژه اضافه می شوند

1.4.4:
- امکان ورود فلش کارتها از طریق فایل excel با فرمت CSV
- اعلام آمار تغییرات بعد از همگام سازی و
- تغییر مبنای محاسبه زمان ها براساس روز (قبلا بر اساس ساعت بود)
- اعلام تغییرات سمت سرور مجموعه های دانلودی در ابتدای ورود
- اضافه کردن توضیحات، تعداد دانلودها،تعداد کارتها و ... به صفحه جزئیات
-نمایش امتیاز هر مجموعه در صفحه اصلی و صفحه جزئیات
-انتخاب زبان پیش فرض انگلیسی برای tts
-افزایش سرعت بارگذاری برنامه

1.4.2:
- امکان تلفظ کلمات انگلیسی فاقد تلفظ طبیعی، توسط گوشی
- امکان نمایش مجدد راهنمای تعاملی
- اصلاح فونت برای نمایش کاراکترهای فونتیک و لاتین توسعه یافته
- امکان ارائه توضیحات برای هر مجموعه

Permissions

  • modify/delete SD card contents
  • full Internet access
  • find accounts on the device
  • read phone status and identity
  • view network connections
  • control vibration
  • record audio
  • READ EXTERNAL STORAGE