پرنس اف پرشیا شن های فراموش شده

پرنس اف پرشیا شن های فراموش شده

نسخه ۱
نصب از بازار
۲۰۰۰ تومان
+۵۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت "راهنمای بازی" مطالعه و اعمال نمائید.

شاهزاده ایرانی : شن های فراموش شده  یکی از برترین نسخه بازی پر طرفدار شاهزاده ایرانی می باشد که به تازگی منتشر شده است. شما در این بازی نقش پرنس را ایفا می کنید که دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است. در واقع کاراکتر پرنس دارای نیروهای ماورا الطبیه بوده که می تواند عناصر مختلف طبیعت را در اختیار بگیرد و از آنها در هنگام مواجه با دشمنان استفاده کند. همچنین شخصیت پرنس دارای ویژگی های بسیار جالبی در هنگام مبارزه کردن است قابلیت انجام حرکات اکروباتیک در هنگام مبازره, پرش های بسیار بلند, بالا رفتن از ستون ها, مبارزه با چند نفر در یک لحظه و … این ها قابلیت هایی است که سبب شده تا کاراکتر پرنس در شاهزاده ایرانی محبوب گردد و سبب شود تا بسیاری از گیمرها به سمت این بازی کشیده شوند.

داستان بازی بین شن های زمان و در قلمرو جنگجویان اتفاق می افتد یعنی پس از وقایع شهر Azad پدر شاهزاده او را به شهر برادر بزرگش که مالک نام دارد میفرستد تا حکومت را از برادرش یاد بگیرد. اما وقتی شاهزاده به شهر میرسد که دشمنان مالک برای بدست آوردن گنج های شهر به آنجا حمله میکنند. سرانجام برادرش را پیدا میکند و با هم به غار سلیمان میروند. مالک میگوید که اگر ارتش سلیمان را آزاد کند میتواند آنها را شکست دهد. شاهزاده سعی میکند جلوی او را بگیرد اما مالک این کار را میکند. با آزاد شدن آن ارتش وحشتناک هر کسی را که در شهر بود به مجسمه شنی تبدیل میکند و فقط شاهزاده و مالک که توعی مدال به آنها رسیده بود جان سالم به در میبرند و از هم جدا میشوند. شاهزاده در محل مرموزی دختری به نام Razia را میبیند. Razia به او میگوید که اگر مدال ها را به هم بچسباند، راتاش (فرمانده ارتش شیطانی) و تمام ارتش از بین میروند. شاهزاده هم به دنبال مالک میگردد ولی وقتی او را پیدا میکند مالک حرف او را باور نمیکند و میگوید که خودش میخواهد تا آن اهریمن را نابود کند و او را ترک میکند. ولی وقتی با راتاش رو به رو میشود، راتاش او را طلسم میکند و مالک به موجودی قدرتمند تر از راتاش تبدیل شده و دشمن شاهزاده میشود. شاهزاده هم دودل میماند که آیا باید برادر خود را بکشد یا نه. این بازی از تاچ کامل لمسی برخوردار است. گیم پلی بی نظیر خواهد بود.نظرات کاربران

محمدعلی
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
عالی بازی لمسیه و خیلی باحال خوشم اومد
مهدی
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
بهترین بازیه خیلی عالی
فتحی
۱۳۹۶/۱۱/۲۸
خیلی باحال هستش
علی
۱۳۹۶/۱۱/۱۵
عالی
saeid
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
رو گوشی گلکسی آ۸ پلاس خیلی با گرافیک پایین اجرا شد اصلا ارزش نداره براش ی ریالم پول بدین
حسن
۱۳۹۷/۰۳/۱۳
عالیه