لگو بتمن

لگو بتمن

نسخه ۱
نصب از بازار
۴۰،۰۰۰ تومان
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۶۰
مگابایت
حجم

هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت "راهنمای بازی" مطالعه و اعمال نمائید.


بازی Lego Batman The VideoGame نسخه موفقی از سری بازی های لگو است. Batman به همراه Robin باری دیگر در این نسخه از بازی LEGO بازگشته اند تا ظلم و ستم را  در شهر Gotham از بین ببرند و عدالت را در سراسر این شهر به اجرا در آورند. Lex Luthor و Joker دو شخصیت دیرینه در این بازی هستند که دشمنان اصلی بتمن به حساب می آیند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند تا ناآرامی به وجود بیاورند و همه افرادی را که با آن ها مقابه می کنند، به قتل برسانند. در برخی از مراحل بازی Lego Batman The Videogame با شخصیت بتمن و در بقیه مراحل با کاراکتر رابین پیش روی می کنید و از سلاح های مخصوصی که در فیلم بتمن هم ملاحظه کرده اید، استفاده خواهید کرد.


علاوه بر این که داستانی برای این بازی طراحی شده است و بر اساس آن به جلو حرکت می کنید، ماموریت های اضافی نیز به بازی افزوده شده اند تا جذابیت آن بیشتر باشد. آیتم های مختلفی در Lego Batman The Videogame قابل خرید هستند که فقط با کسب امتیاز می توانید به آن ها دست پیدا کنید و با سرعت عمل و قدرت بیشتری دشمنان را از میان بردارید تا اهداف خود را عملی سازید. میزان سلامتی و امتیاز های کسب شده در بخش بالایی صفحه مانیتور نشان داده می شود و باید با توجه به آن تصمیم های خود را در بازی بگیرید. گرافیک بازی به صورت کاملا سه بعدی است و این بازی از سبک اکشن، سوم شخص و تا حدودی ماجراجویی بهره می برد. مهم ترین بخشی که در بازی های لگو مورد توجه قرار گرفته است و Lego Batman The Videogame هم از آن ویژگی مستثنی نیست، گیم پلی است و در حد بسیار مناسبی ساخته شده است.نظرات کاربران

مهدی
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
کم نظیر بود . بازار لطفا از این بازیا بیشتر بزار
حسن
۱۳۹۷/۰۳/۱۳
خیلی عالی بنظرم ارزشش رو داره
کاظم
۱۳۹۶/۰۹/۰۶
خیلی عالی از توضیحات توی بازی گرافیک رو ببرید بالا
پدرام
۱۳۹۷/۰۶/۱۱
عالی
ایمان
۱۳۹۶/۱۲/۱۸
حرف من = این بازی رو حتما امتحان کنید
حسین
۱۳۹۶/۱۱/۲۸
محشرههه
امیر
۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عالی
رهاورد
۱۳۹۷/۰۷/۱۳
خیلی عالی جوکر و هارلی کویین همه و همه هستن 😍
aidin
۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من میگم اینو بازی کنید پشیمون نمیشید