ذخیره استوری واتساپ

ذخیره استوری واتساپ

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
ذخیره استوری واتساپ

ذخیره استوری واتساپ

supernova

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی

معرفی برنامه

با نصب این برنامه می‌توانید به‌محض اینکه یکی از مخاطبین شما استوری واتساپ جدید گذاشت، استوری‌اش را به‌راحتی دانلود و از گالری گوشی‌تان مشاهده کنید.

بهترین امکانات دانلود استوری واتساپ در یک نگاه

  • امکان دانلود خودکار story‌های جدید بدون اطلاع مخاطبین
  • تم‌های متعدد و جذاب
  • دانلود و ذخیره استوری Whatsapp GB
  • جداسازی استوری‌های فیلم و عکس
  • آگاه شدن آنی از وجود استوری جدید
  • استفاده خیلی آسان
  • و امکانات جذاب دیگر!

 

---

دانلود استوری واتساپ؛ قشنگ‌ترین استوری‌ها را مخفیانه ذخیره کن!

دانلود استوری واتساپ برنامه‌ای جذاب و حرفه‌ای است که امکان دریافت قشنگ‌ترین استوری‌ها را برایتان فراهم می‌کند. برای خیلی از ما پیش آمده که فیلم یا عکس زیبایی را در استوری دوستمان ببینیم و دلمان بخواهد آن را روی گوشی‌مان داشته باشیم. شاید برایمان سخت باشد که از دوستمان درخواست کنیم هر چیزی را که استوری می‌کند، برای ما هم بفرستد. یا شاید اصلاً دوست نداشته باشیم کسی بفهمد که داریم استوری‌هایش را ذخیره می‌کنیم. اگر شما هم این‌گونه هستید، خبر خوشی برایتان داریم!

 

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دانلود استوری واتساپ

ذخیره استوری واتس اپ برنامه‌ای جامع برای دریافت همه استوری‌هاست. این برنامه آن‌قدر ویژگی‌های جالبی دارد که با یک نگاه متوجه می‌شویم که فکر همه‌جا را کرده است. درواقع این برنامه زیبا جوری طراحی شده که با نصب آن از هر برنامه مشابه دیگری بی‌نیاز می‌شوید. می‌گویید نه؟ این شما و این هم ۶ ویژگی طلائی برنامه دانلود استوری واتساپ جدید که در کمتر برنامه مشابهی می‌توانید ببینید:

 

بهترین استوری‌های دوستانت را مخفیانه دریافت کن

بیشتر افراد معمولاً بهترین چیزهایی را که دارند، story می‌کنند. عکس‌های زیبا، جمله‌های بامعنی و فیلم‌های آموزنده از جمله چیزهای جالبی هستند که در استوری‌های دوستانتان می‌توانید پیدایشان کنید. حالا تصور کنید چقدر عالی می‌شود اگر بتوانید این عکس‌های جذاب را برای همیشه روی گوشی‌تان داشته باشید و با دوستان دیگرتان هم به اشتراک بگذارید؟

با برنامه دانلود استوری واتساپ می‌توانید هر چه می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید. علاوه بر آن می‌توانید از مخفیانه بودن این عملیات هم لذت ببرید و اجازه ندهید دوستانتان متوجه شوند که عکس‌هایشان را ذخیره می‌کنید. دیگر چه چیزی بهتر از این؟

 

از دریافت خودکار زیباترین استوری‌ها لذت ببر

شاید تصور کنید که دریافت دانه به دانه عکس‌ها کار بسیار وقت‌گیری است. البته حق هم دارید! اگر بخواهید یکی‌یکی عکس‌ها را ذخیره کنید، احتمالاً چند ساعتی باید از کار و زندگی‌تان بزنید. اما نه دست نگه دارید!

برنامه دانلود استوری واتساپ با قابلیت دریافت خودکار استوری‌ها، در وقت و عمرتان حسابی صرفه‌جویی می‌کند. کافی است در حالی که نوشیدنی خنکی را می‌نوشید، story دوستانتان را ببینید و ذخیره خودکار آن‌ها را به این برنامه شگفت‌انگیز بسپارید.

 

دیگر نگران از دست دادن استوری‌های واتساپ جی بی نباش

این روزها دیگر کمتر کسی هست که چند اکانت واتس اپ روی گوشی‌اش نداشته باشد. بیشتر افراد به کمک برنامه Whatsapp GB، حساب‌های کاربری‌شان را از هم تفکیک می‌کنند تا راحت‌تر بتوانند با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند. یکی از ضعف‌های بیشتر دانلودرهای وات ساپ این است که تنها با نسخه رسمی واتس اپ کار می‌کنند.

خوشبختانه برنامه ذخیره استوری واتساپ فکر اینجا را هم کرده است. با این برنامه کاربردی می‌توانید تصاویر و ویدیوهای Whatsapp GB را هم دریافت کنید و از کیفیت آن‌ها لذت ببرید.

 

استوری‌های فیلم و عکس را به‌آسانی تفکیک کن

اگر می‌خواهید عکس‌ها و فیلم‌هایی را که دریافت می‌کنید به‌خوبی دسته‌بندی کنید، این بار هم می‌توانید روی برنامه دانلود استوری واتساپ حساب کنید. با این برنامه جذاب هر محتوایی را که ذخیره کنید، در تب مخصوص به خودش قرار می‌گیرد. تصاویر در تب تصاویر و ویدیوها در تب ویدیوها، به همین زیبایی!

 

زودتر از همه از استوری‌های جدید دوستانت باخبر شو

می‌خواهید بدانید دوستانتان چه زمانی story گذاشته‌اند؟ شاید برایتان سخت باشد که هر روز بخواهید به واتس اپ سر بزنید و تمامی مخاطبینتان را بررسی کنید. با این قابلیت جذاب دیگر لازم نیست نگران از دست دادن عکس‌ها و ویدیوهای زیبا باشید. هر موقع دوستانتان story‌های جدید گذاشتند، این برنامه هوشمند برایتان نوتیفیکیشن می‌فرستد تا بروید سروقت عکس‌های زیبا و آن‌ها را سه‌سوته دریافت کنید.

 

پوسته‌های زیبا و متنوع را امتحان کن

اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید به محیط برنامه‌هایتان تنوع و زیبایی ببخشید، این بار هم دست‌خالی بازنمی‌گردید. با نصب برنامه دانلود استوری واتساپ می‌توانید محیط برنامه را با پوسته‌های متنوع، زیبا کنید و از کار کردن با این برنامه جذاب لذت ببرید.

 

لذت کار با برنامه دانلود استوری واتساپ

برنامه دانلود استوری Whatsapp یکی از ساده‌ترین و در عین حال زیباترین رابط‌های کاربری دارد. هنگام شروع کار با این برنامه جذاب هیچ‌گونه پیچیدگی یا سختی‌ای را احساس نمی‌کنید، چرا که همه‌چیز در واضح‌ترین شکل ممکن طراحی شده است. پس سریع برویم سر اصل مطلب و آموزش کار با این برنامه کاربردی را شروع کنیم:

 

همه‌چیز از نصب اپلیکیشن شروع می‌شود

با اجرای این برنامه دوست‌داشتنی، وارد صفحه اصلی برنامه می‌شوید. در صفحه اصلی دو تب را می‌بینید به نام تصاویر و ویدیوها. همان‌طور که گفتیم، این برنامه هوشمند همه عکس‌ها را یکجا قرار می‌دهد و همه ویدیوها را یکجا. با زدن علامت سؤالی که بالا گوشه سمت راست صفحه می‌بینید، می‌توانید از راهنمای خوب این برنامه استفاده کنید. با زدن سه‌خط بالا گوشه سمت چپ هم می‌توانید منوی ساده برنامه را باز کنید.

 

استوری‌های مورد علاقه‌ات را به سرعت برق و باد ذخیره کن

کار با این برنامه به‌سادگی آب خوردن است، برای دریافت عکس و فیلم‌های مورد علاقه‌تان کافی است ابتدا برنامه را اجرا کنید، بعد بروید سراغ واتس اپتان و story‌های جدید دوستانتان را باز کنید. حالا بازگردید به برنامه و هر فیلم و عکسی که از آن خوشتان آمده، انتخاب کنید. کافی است دکمه ذخیره را بزنید تا آنچه انتخاب کرده بودید، وارد حافظه گوشی‌تان شود و برای همیشه آنجا بماند. ساده بود، نه؟

 

از دریافت همزمان چند استوری لذت ببر

اگر می‌خواهید وقتتان را با ذخیره کردن دانه به دانه عکس‌ها تلف نکنید، چطور است روش جذاب دریافت همزمان را امتحان کنید؟ برای فعال کردن این قابلیت کاربردی کافی است انگشتتان را روی یکی از عکس‌های مورد علاقه‌تان نگه دارید تا حالت انتخاب چندگانه برایتان بیاید. حالا هر چند تا عکس که می‌خواهید انتخاب کنید و در پایان هم دکمه ذخیره را بزنید. همین!

 

از جدیدترین استوری‌ها باخبر شو

بدون شک برای خیلی از ما سخت است که بخواهیم مرتب به واتس اپ سر بزنیم و عکس‌های جدید را بررسی کنیم. اگر شما هم وقت زیادی برای این کار ندارید، کافی است سه‌خط بالا گوشه سمت چپ را بزنید و از آنجا به سراغ تنظیمات بروید. حالا گزینه نوتیفیکیشن را تیک بزنید تا هر موقع دوستانتان story جدید گذاشتند، با یک اعلان تروتمیز متوجه شوید و چیزی را از دست ندهید.

 

حافظه برنامه را سبک کن

این برنامه جالب به دلیل اینکه با عکس و فیلم سروکار دارد، حافظه موقت را تا حدودی پُر می‌کند. اگر احساس می‌کنید سرعت برنامه کم شده و فایل‌های قدیمی زیادی در آن ذخیره شده است، کافی است گزینه پاکسازی حافظه موقت برنامه را از بخش تنظیمات بزنید. این‌طوری حافظه برنامه سبک می‌شود و می‌توانید story‌ها را با سرعت بیشتری دریافت کنید.

 

دانلود استوری واتساپ جدید از بازار

برنامه ذخیره استوری واتس اپ یکی از بهترین برنامه‌هایی است که داشتن آن برای همه افرادی که علاقه‌مند به دریافت زیباترین عکس‌ها هستند، لازم است. اگر شما هم می‌خواهید به جمع ده‌ها هزار نفری که story‌های دوستان خود را مخفیانه ذخیره می‌کنند وارد شوید، دریافت این برنامه جذاب را از دست ندهید.

برای دانلود و بروزرسانی برنامه دانلود استوری واتساپ جدید، کافی است دکمه دانلود را از همین صفحه در بازار بزنید و از قابلیت‌های بی‌نظیر این برنامه مفید لذت ببرید.

 

سوالات متداول

آیا برنامه دانلود استوری واتساپ نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

این برنامه جذاب با همه قابلیت‌های کاربردی‌اش، کاملاً رایگان است! بنابراین خیر، برای کار با این برنامه حرفه‌ای نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید.

آیا برنامه ذخیره استوری واتس اپ فقط با نسخه رسمی Whatsapp سازگار است؟

یکی از ویژگی‌های طلائی این برنامه این است که علاوه بر نسخه رسمی واتس اپ، با جی بی واتساپ هم سازگار است. بنابراین می‌توانید storyها را در هر دو نسخه رسمی و غیررسمی با خیال راحت ذخیره کنید.

این برنامه به چه دسترسی‌هایی نیاز دارد؟

این برنامه برای اینکه بتواند عکس‌ها و فیلم‌ها را روی گوشی‌تان ذخیره کند، به دسترسی حافظه نیاز دارد. همین‌طور لازم است اجازه دسترسی به عکس‌ها، رسانه‌ها و فایل‌هایتان را هم به برنامه بدهید تا بتواند story‌ها را در جای درست ذخیره کند.
 
نظرات کاربران - ۱،۸۸۲ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سلین
سلین
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
خیلی عالیه،فقط یه سوال ،آیا استوری که خودکار دانلود میشه،و ما از تو این برنامه میبینیمش ،مخاطبش متوجه میشه که من دیدمش؟
امین خان 61
امین خان 61
۱۳۹۹/۱۱/۰۳
عاایه
shemsodn3
shemsodn3
۱۳۹۹/۱۲/۰۴
واقعا خیلی خوب همچیو ذخیره میکنع🤩🤩🤩🤩🤩