هزاران تست همراه

هزاران تست همراه

نسخه ۱.۶
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

هزاران تست همراه را رایگان دانلود و نصب نمایید.
کاربران عزیز مژده مژده
امکان دانلود نرم افزار هزاران تست همراه بصورت رایگان و با امکانات جدید و منحصر بفرد فراهم شد.
هزاران تست همراه با تستهای تمام مقاطع درسی از ابتدایی تا دکتری و حتی آزمونهای غیر درسی مانند راهنمایی و رانندگی و آزمونهای استخدامی و غیره در بازار در حال عرضه می باشد.به همه کاربرانی که قصد شرکت در هر آزمونی را دارند پیشنهاد میشود ابتدا این نسخه رایگان را دانلود و نصب کنند و با امکانات منحصر بفرد این برنامه آشنا شوند.تنها تفاوت این برنامه با نمونه های خریدنی آن این است که در این نسخه فقط 200 تست هوش بصورت نمونه در برنامه قرار داده شده است.
در نسخه جدید این نرم افزار شما می توانید از چندین گروه درسی و درس تست داشته باشید و در نرم افزار از آنها استفاده نمایید.
از جمله امکانات دیگر این برنامه
- امکان برگزاری آزمون با امکانات بسیار زیاد و مشابه آزمونهای واقعی
- امکان استفاده از تست ها در نرم افزار تحت ویندوز
- امکان بارگزاری تست ها از چند گروه درسی و رشته در یک نرم افزار
- امکان برگزاری آزمون از چند درس مربوط به یک رشته
- امکان ذخیره سازی پاسخنامه همراه با نتیجه آزمون
- امکان استفاده از تستهای تصویری و پیوست دار (نظیر درک مطلب)
قابل توجه: نسخه تحت iphone نیز بزودی آماده و در سایت عرضه خواهد شد.
به همه کاربران پیشنهاد میشود حتماٌ راهنمای تصویری این نرم افزار را از سایت ما به آدرس www.hthapp.com رایگان دانلود و مشاهده بفرمایند.
توجه!توجه!توجه! از همه معلمان ، دبیران و اساتید محترم دانشگاه و تمام کسانی که در هر آزمونی اعم از درسی و غیر درسی تست در اختیار دارند و یا میتوانند تست طراحی و تولید کنند دعوت به همکاری میکنیم تا تستهای خود را در قالب فایل excel با روشی که در سایتمان به آدرس www.hthapp.com راهنمایی نمودیم در اختیار ما قرار دهند و در فروش نرم افزار هزاران تست همراه با آن تستها با ما شریک شوند.منتظر تماس همه شما فرهیختگان عزیز هستیم.

logo-enamad logo-samandehi