کلیپ باکس

کلیپ باکس

نسخه ۱.۲.۱
۵۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۲
مگابایت
حجم

حتما براتون پیش اومده که بخواهید تو برنامه های پیام متنی مثل وایبر، تلگرام، بی تاک، لاین و ...خصوصا وقتی تو یه گروه خاص هستید و به یه متن خاصی رسیدید، اون رو ذخیره کنید تا بعد با بقیه به اشتراک بذارید، اما چون کلیپ بورد اندروید فقط آخرین مطلب کپی شده رو نگه میداره، شما مجبورید همون لحظه اون متن رو با فوروارد یا کپی به اشتراک بگذارید، بعد که به گروه برمیگردید کلی باید بگردید تا به جایی که بودید، برسید و دوباره این مراحل از نو.

این روند خصوصا که کلی پیام تو یه گروه داشته باشید واقعا کلافه کننده است

راه حل این مشکل، «کلیپ باکس» است!

کافیه تو هر برنامه و تو هر گروهی که هستید به خوندن مطالب ادامه بدید و به هر متنی که رسیدید و خوشتون اومد، یه کپی ازش بگیرید، با کپی کردن، یه نسخه از اون داخل «کلیپ باکس» ذخیره میشه، هر زمان که خواستید، همون لحظه یا نه اصلا چند روز بعد، برنامه «کلیپ باکس» باز کنید و همه مطالب مورد علاقه خودتون رو یه جا ببینید. حتی میتوانید مطلبی را ویرایش کرده و مجددا ذخیره کنید، و هر وقت که تمایل داشتید و فرصت، مطالب رو با دکمه به اشتراک گذاری، به اشتراک بگذارید.

البته «کلیپ باکس» میتونه هرجا که امکان کپی مطلب باشه استفاده بشه، مثل وب سایت ها و شبکه های اجتماعی و مختص برنامه های متنی نیست.

از همه نظرات و پیشنهادات جهت بهبود برنامه استقبال می کنیم.

logo-enamad logo-samandehi