MyScript Calculator

MyScript Calculator

نسخه ۱.۲.۳
۱۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

ماشین‌حساب رایگان با قابلیت تشخیص دست‌خط


با این ماشین‌حساب عملیات ریاضی را با استفاده از نوشتن دست انجام دهید.
ساده، راحت، کافی است عملیات ریاضی را با دست خود نوشته و سپس به برنامه اجازه دهید آن‌ها را به اعداد و عبارات ریاضی تبدیل کند و جواب را به شما بگوید.

در رسانه‌ها

ماشین حسابی با قابلیت محاسبه دست نوشته‌ها

همه ما کار با ماشین حساب‌های ساده را می‌دانیم، اما هنگامی که عملیات ساده ریاضی جای خود را به فرمول‌های پیچیده بدهند چه می‌کنیم؟ وارد کردن فرمول‌ها و مسائل پیچیده در ماشین حساب‌های مهندسی، خود نیاز به تبحر و صرف دقت بالایی دارند که ممکن است همه ما از پس آن برنیاییم. اپلیکیشنی که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی و فقط با یک قلم و یا انگشت، فرمول‌های مورد نظر را پیاده سازی کرده و پاسخ آن را در کسری از ثانیه دریافت کنید.

حل آسان مسائل ریاضی با MyScript Calculator

افرادی که با ماشین حساب کار می‌کنند می‌دانند نحوه وارد کردن فرمول و مسائل ریاضی خود نیاز به تبحر دارد به همین دلیل اگر مسئله شما پیچیده باشد ممکن است به سختی بتوانید درست آن را در ماشین حساب وارد کنید. MyScript Calculator اپلیکیشنی است که کار محاسبه را بسیار آسان می‌کند. در این اپلیکیشن ارقام و علامت‌ها با دکمه وارد نمی‎شوند بلکه کافیست همانطور که فرمول را روی کاغذ می‌نویسید آن را با انگشت روی صفحه گوشی بکشید تا جوابش را پیدا کنید.

MyScript Calculator؛ ماشین حسابی با قابلیت تشخیص دست خط

این اپلیکیشن دست خط ها را تشخیص می دهد، بنابراین کافیست صورت مسأله را در آن با قلم یا انگشت وارد کنید تا در کسری از ثانیه جواب را تحویل بگیرید. از این ساده تر هم می شود؟

logo-enamad logo-samandehi