پلان
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۴
مگابایت
حجم

با اپلیکیشن رایگان «پلان» در یک چشم بر هم زدن، برترین فیلم‌ها و سریال‌های روز ایران و جهان در دستان شماست. فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه‌ی خود را هم‌زمان با پخش دی‌وی‌دی آن‌ها، اما با قیمتی بسیار ارزان‌تر، در «پلان» تماشا کنید.
با پلان، سریع و آسان، انواع محصولات نمایش خانگی مثل فیلم و سریال و انیمیشن و تئاتر را با کیفیتی بالاتر از دی‌وی‌دی تماشا کنید، و علاوه بر تماشای آنلاین، محصول مورد نظرتان را با کیفیت‌های مختلف، حتا Full-HD، دانلود هم بکنید.
با «پلان» یا بدون «پلان»؟
1. بدون «پلان» باید صبور باشید تا دی‌وی‌دی یک فیلم یا سریال به محله یا شهر شما برسد، اما با «پلان» هر محصول نمایش خانگی به محض توزیع فیزیکی در دسترس‌تان خواهد بود.
2. بدون «پلان» باید حداکثر به کیفیت DVD اکتفا کنید، اما با «پلان» محصولات روز را با کیفیت Full-HD در اختیار خواهید داشت.
3. خرید و تماشای محصولات روز از «پلان» بمقرون به صرفه تر از بازار فیزیکی است ــ حتا اگر حجم اینترنت مصرفی خود را هم به قیمت محصول اضافه کنید.
4. با «پلان» لازم نیست دردسرها و هزینه‌های بیرون آمدن از خانه یا محل کار را تحمل کنید. از همان جایی که هستید فیلم و سریال دلخواه‌تان را بخرید.
5. همیشه این احتمال هست که فیلم یا سریال محبوب‌تان قدیمی باشد و پیدا نشود یا جدید باشد و خیلی زود کمیاب شود. با «پلان» هیچ محصولی هیچ وقت برای شما نایاب یا کمیاب نیست.


5. با پلان می تونین از اینترنت های آسیاتک، شاتل، پیشگامان و ماهان نت کاملا رایگان استفاده کنید و فیلم دانلود کنید.


چگونه از «پلان» استفاده کنیم؟
یک سرویس اینترنت به‌علاوه یک خط تلفن همراه کافی‌ست تا شما قدم به دنیای هیجان‌انگیز «پلان» بگذارید. ثبت نام و عضویت در «پلان» بسیار ساده است و به‌سرعت انجام می‌شود: شماره‌ی تلفن خود را وارد کنید، در زمانی کوتاه یک کد تأیید برای شما پیامک می‌شود. کد دریافتی را وارد کنید و به خانوادة «پلان» بپیوندید.
برای تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها باید از اعتبار کافه‌بازارتان استفاده کنید: هم می‌توانید تکی بخرید و هم می‌توانید فیلم‌کارت بخرید و تا 10برابر مبلغ خریدتان فیلم و سریال ببینید و دانلود کنید.

logo-enamad logo-samandehi