موتور نابودگر

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۴۱٫۷ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

موتور نابودگر

یک بازی ایرانی جدید با سبک نو است که وظیفه‌ی شما در این بازی نابود کردن ماشین‌ها و تانک‌های دشمن می‌باشد و با کشتن دشمن‌های خود می‌توانید مقداری پول به‌دست آورید و بعداً برای خرید و عوض کردن اسلحه استفاده کنید. برای شروع بازی، نیاز به خرید اسلحه و تیر دارید.

 

گیم پلی:

گیم پلی این بازی بسیار خوب وجذاب  طراحی شده که یکی از نقاط قوت بازی است.همان طور که در تصاویر مشخص است شما در بازی کنترل یک موتور را در اختیار دارید که باید به مسیر مستقیم هدایتش کنید.اما در این مسیر ماشین های بسیاری وجود دارند که مانع رسیدن شما به پایان میشود.در بازی سکه هایی وجود دارد که با خوردن انها امتیاز کسب خواهید کرد و داستان وقتی جالب و جذاب میشود که شما می توانید با این پول یا امتیاز اسلحه های مختلفی بخرید که در بازی خیلی به کمکتون میاد و یا میتوانید تجهیزات موتور را ارتقائ دهید.


گرافیک:
گرافیک این بازی واقعا در نوع خودش عالی است و محیط به خوبی طراحی شده است.حرکات ماشین ها نیز بسیار طبیعی است..

همون طور که مستحظرید بازی های کوچک منوی قوی ای ندارند اما این بازی از منوی بسیار خوبی برخوردار است که اپشن های زیادی هم دارد.
 

صداگذاری:
اگر دقت کرده باشید بنده در نقد بازی های کوچک از صداگذاری این بازی های چیزی نمی گویم اما در این بازی چند نکته هست که نمیتوان از ان چشم پوشی کرد.هنگام بازی موزیک مرتبطی اجرا میشود مه با حال و هوای بازی سازگار است و صداری موتور هم به گوش می اید که در تنضیمات بازی میتوان آنرا تغییر داد.

 

ویژگیهای بازی :

- دارای 4 مرحله مختلف (آب و هوا)

-  دارای 4 موتور مختلف

- گرافیک جذاب

- صداگزاری خوب

- ثبت امتیاز آنلاین

-کنترل نرم

...

تغییرات آخرین نسخه

رفع باگهای جزیی

دسترسی‌ها

  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت