لوک پوینت-ردیاب و مکان یاب موبایل

لوک پوینت-ردیاب و مکان یاب موبایل

نسخه ۱.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

لوک پوینت محصول شرکت Vanitar Nordic است. لطفا توضیحات را تا آخرین کلمه بخوانید و ویدئو آموزشی مربوطه را تماشا کنید. دقت کنید که ردیابی یک طرفه توسط هیچ اپلیکیشن ای امکان پذیر نیست و برنامه باید بر روی هر دو گوشی نصب شود.

رضایت مشتریان از اولویت های ماست. لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل یا داشتن سوال، بجز تماس مستقیم با ایمیل ناشر، از درون خود لوک پوینت و با پر کردن فرم تماس و ارسال آن در قسمت Contact Us نیز می توانید به ما ایمیل بفرستید (قبل از ارسال، لازمست گوشی به اینترنت متصل باشد). لطفا متن خود را به فارسی و یا انگلیسی بنویسید

لوک پوینت یک اپلیکیشن مکان یاب-ردیاب دو حالته است و با توجه به کاربردهای متنوع آن، حتی در مواردی پتانسیل نجات جان خودتان، فرزندان، دوستان، همکاران و یا اطرافیان شما را دارد.

لوک پوینت نیازی به ارتباط اینترنتی ندارد و به دو صورت انجام وظیفه می کند:

ارسال مکان یا Submission: وقتی که خودتان به اختیار بخواهید مکانتان را برای یک کاربر دیگر لوک پوینت بفرستید.

درخواست مکان یا Request: وقتی که بخواهید مکان یک کاربر دیگر لوک پوینت بصورت اتوماتیک و بدون دخالت شخص برای شما ارسال شود.

تمام این ارتباط ها با پیامک صورت می پذیرد و تنها هزینه پرداختی توسط کاربر، هزینه بسیار ناچیز یا گاها رایگان یک پیامک، برای یک درخواست یا ارسال است.

برای رعایت حریم خصوصی و پیروی از قوانین گوگل و کافه بازار، تنها زمانی یک کاربر لوک پوینت می تواند بصورت اتوماتیک از مکان کاربر دیگر اطلاع پیدا کند (توسط یک درخواست یا Request)، که کاربر هدف قبلا نام شخص درخواست کننده را در قسمتی به نام لیست سفید (White List) برنامه قرار داده باشد. در غیر این صورت به درخواست ارسالی پاسخی داده نمی شود.

برای مشاهده مکان در لوک پوینت، از بهترین نقشه جهانی، یعنی نقشه گوگل استفاده می شود و اگر نقشه در گوشی شما به صورت آفلاین موجود نباشد، تنها زمانی خواهد بود که اندکی ارتباط اینترنتی برای بارگزاری نقشه نیاز است. با باز شدن صحیح نقشه، مکان هدف با نشانگر قرمز رنگ و زیبایی نمایان خواهد شد و شما توانایی بررسی تمامی مسیرهای موجود برای رسیدن به مکان هدف (از طریق راهپیمایی، دوچرخه، خودرو، مترو، اتوبوس) را خواهید داشت. همچنین امکان مشاهده وضعیت ترافیکی مسیر انتخابی به صورت زنده نیز وجود دارد.

اگر لوک پوینت در گوشی شخص مورد نظر شما فعال نباشد و یا حتی از لیست برنامه ها نیز خارج شده باشد (مثلا در کیف یا جیب ایشان باشد) باز هم قادر به پاسخ گویی به درخواست شماست. راه اندازی مجدد (Restart) گوشی هم تاثیری در عملکرد لوک پوینت ندارد.

همچنین در صورت عدم دسترسی به GPS در مدت زمان یک دقیقه (قرار گیری در نقطه کور، بارندگی، اشکال سخت افزاری ...)، مکان هدف از اپراتور سیمکارت اخذ خواهد شد.

مصرف بهینه باتری در لوک پوینت مد نظر بوده است، بنابراین با خیال راحت می توانید قسمت مکان یابی گوشی خود را روشن بگذارید (در اندروید 5 و بالاتر روشن بودن بخش لوکیشن یا مکان یابی هر دو گوشی ضروری است و تحت کنترل خود اندروید می باشد).

در اندروید 6 و بالاتر تایید تمامی دسترسی های اندروید الزامیست

نکته: لوک پوینت نیازی به ثبت نام ندارد.

نکته: برای کارکرد بهینه لوک پوینت، شما باید اپلیکیشن Maps گوشی خودتان را همیشه آپدیت نگه دارید.

 

----- نمونه هایی از کاربردهای لوک پوینت:

1- گوشی تان گم شده است و از مکان آن بی اطلاع هستید و آیا مورد سرقت قرار گرفته است یا خیر.

2- جایی گم شده اید و نمی توانید برای بقیه به خوبی توضیح دهید که در چه مکانی هستید.

3- فرزندتان گم شده است و نمی تواند توصیفی از مکان خود ارائه دهد و یا متاسفانه ممکن است توسط شخص یا اشخاصی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد و جوابی به تماس های شما نمی دهد. نمی دانید کجا باید دنبال او بگردید.

4- قصد رسیدن به مکانی را دارید ولی از مکان دقیق آن اطلاع ندارید و راهی که شما را به آن نقطه می رساند.

5- شما درگیر یک تصادف یا شاهد وقوع آن هستید و قصد خبر دادن مکان دقیق حادثه را به نیروهای امدادی یا بستگان و آشنایان خود را دارید.

6 - خوردو شما در محلی خراب شده است و قصد اطلاع مکان آن را به فرد دلخواه خود را دارید.

7- در سفر هستید (زمینی یا هوایی) و قصد اطلاع مکان خود به دوستان و آشنایان را دارید و یا آنها نگران شما هستند که در چه نقطه ای هستید.

8- شما مدیریت یک شرکت حمل و نقل را به عهده دارید و می خواهید با صرف هزینه واقعا ناچیزی از مکان کامیونها و تریلرهای خود اطلاع داشته باشید.

9- شما مسئولیت یک شرکت کیترینک یا تحویل غذا و پیتزا و ... را به عهده دارید و افراد تحویل دهنده در پیدا کردن مکان دقیق مشتریان با مشکل مواجه هستند، و همچنین شما نیز علاقمند به دانستن موقعیت افراد تحویل دهنده هستید

logo-enamad logo-samandehi