Twilight: Blue light filter for better sleep

Twilight: Blue light filter for better sleep

نسخه ۱۰.۳
۵
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۵
مگابایت
حجم

از خواب سالم خود حفاظت کنید
در خواب عمیق رفتن مشکل دارید؟ آیا فرزندتان زمانی که قبل از خواب با تبلت کار می‌کند بیش از اندازه فعالیت می‌کند؟

آیا از گوشی و تبلت خود دیر اواخر عصر استفاده می‌کنید؟ شاید Twilight کمکی برای شما باشید.

تحقیقات اخیر نشان داده نور آبی قبل از خواب ممکن است ریتم طبیعی بدن را برای به خواب رفتن به هم بریزد.

برنامه Twilight صفحهٔ دستگاه شما را به نسبت ساعت روز تنظیم می‌کند و فیلتر فرمزی روی رنگ‌های آبی اعمال می‌کند.

در رسانه‌ها

معرفی Twilight؛ اپلیکیشنی برای کمک به خواب راحت و محافظت از چشم ها در برابر نور نمایشگر

هدف Twilight کاستن از طول موج آبی رنگی است که از نمایشگر تلفن های هوشمند ساطع می شود و این کار را با اعمال یک فیلتر قرمز رنگ انجام خواهد داد.

​معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: Twilight

دوست ندارید هنگام کار کردن خوابتان ببرد؟ فرزندتان بر اثر بازی با تبلت قبل از خواب، دچار اختلال خلقی و خوابی شده است؟ راهکار ساده‌ای وجود دارد تا شما را از این مشکلات رها کند! اگر به کار با گوشی و تبلت عادت دارید و دنبال راهی می‌گردید تا چشمتان کمتر خسته شود یا حتی بعضی شب‌ها، که مشغله زیادی دارید، مایلید شب را کار کنید و خوابتان نبرد، بهتر است این اپلیکیشن را از دست ندهید.

زوم‌اَپ: Twilight دوستدار چشمان شما!

به کمک Twilight می‌توانید پروفایل‌های متنوعی را برای انجام امور مختلف ساخته و از آنها بهره بگیرید. می‌توانید دمای رنگ، شدت اعمال تغییرات و میزان تیرگی (Dim) نمایشگر را به همراه موقعیت جغرافیایی تنظیم کرده و سپس پیش‌نمایشی از تغییراتی که نمایشگر تلفن یا تبلت شما در طول روز خواهد داشت را ببینید. استفاده از رنگ‌های گرم‌تر و افزودن تیرگی به خصوص در زمان طلوع و غروب آفتاب (یعنی زمان‌هایی که نه روشنای کامل آفتاب وجود دارد و نه می‌توان گفت شب شده) می‌تواند به شکل قابل توجهی آسیب‌های وارد شده به چشمان شما را کاهش دهد. تشعشاتی که از نمایشگر تلفن به چشمان شما تابیده می‌شوند، در دراز مدت باعث احساس درد و ضعیف شدن چشم می‌شوند. پس بهتر است از این اپلیکیشن استفاده کنید تا هر بار نیاز به تغییر تنظیمات نمایشگر نداشته باشید، چرا که این اپ خودش به صورت خودکار تنظیمات را در طول روز تغییر می‌دهد.

logo-enamad logo-samandehi