دسیما - نرم افزار پخش مویرگی

دسیما - نرم افزار پخش مویرگی

نسخه ۱.۰.۳۵
۵۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم

دسیما امکانات فراوانی را درجهت افزایش فروش و بهره وری نیروهای فروش ارائه میکند.نرم افزار پخش مویرگی دسیما تسهیل کننده روند سفارشگیری و باعث بهبود عمکلرد و بازدهی عوامل فروش و همچنین بهترین گزینه برای افزایش نرخ فروش محصولات می باشد.

نرم افزار پخش مویرگی رایگان دسیما بستری فراهم آورده است که تمام مراحل فروش و سفارشگیری تا تحویل کالاها و تایید نهایی به صورت خودکار و با استفاده از به روزترین تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری انجام شوند.

بخشی از امکانات و ویژگی های نرم افزار دسیما :

- قابلیت اتصال به تمام نرم افزارهای مالی و سازمانی دنیا بدون نیاز به تغییر آن ها
- دسته بندی کالاها در کاتالوگ دیجیتال
- ساپورت فروش گرم و سرد
- صدور فاکتور لحظه ای
- سفارش گیری آفلاین
- تهیه تور ویزیت و ناحیه بندی
- مسیر و منطقه بندی مشتریان
- تعریف مدل های مختلفی از آفر و اشانتیون
- فرم ساز برای جمع آوری داده های میدانی

نسخه رایگان سامانه پخش مویرگی دسیما دارای امکانات اولیه کامل و نامحدودی برای شروع به کار کسب و کارهای کوچک می باشد. شما می توانید به صورت کاملا رایگان از سامانه پخش مویرگی دسیما بهره ببرید و در صورتی که کسب و کار شما به امکانات حرفه ای تر و گسترده تری نیاز پیدا کرد می توانید به نسخه حرفه ای سامانه پخش مویرگی دسیما که شامل امکانات گسترده تری می باشد مهاجرت کنید.


شما به عنوان مدیر فروش محصولات می توانید با استفاده از سامانه پخش مویرگی دسیما کنترل کامل بر نیروهای فروش خود داشته باشید. یکی از مشکلات اصلی پیش روی شرکت های پخش و توزیع مویرگی کالا ها، هدر رفتن وقت و نیرو به دلیل استفاده از روش سنتی ثبت سفارشات و انجام دوباره کاری در ثبت آن ها در سیستم حسابداری می باشد. در این میان شما می توانید با استفاده از سامانه هوشمند پخش مویرگی دسیما، در روند سفارشگیری، پخش و توزیع کالاها به میزان قابل توجهی بازدهی مجموعه خود را بالا برده و همچنین رضایت صد درصدی مشتریان خود را کسب نمایید.

نرم افزار پخش مویرگی موبایل یا همان نسخه سفارش گیر موبایل و اندروید بخش مهمی از نرم افزار پخش مویرگی دسیما را تشکیل می‌دهد و شما می‌توانید به صورت رایگان دانلود و از امکانات بی‌نظیر آن استفاده کنید. نسخه موبایل توزیع و پخش مویرگی دسیما این امکان را در اختیار ویزیتورها میگذارد تا در لحظه اطلاعات مربوط به سفارش و فروش را در اختیارتان قرار دهند؛ شما نیز در هر مکان و زمانی تنها با دسترسی به موبایل میتوانید از آمار سفارشات و فروش محصولاتتان مطلع شوید. 


logo-enamad logo-samandehi