Casco Conversation

Casco Conversation

Version 2.2
In-app Purchases
+10 K
Active installs
Education
Category
12 MB
Size

Images

Introduction

برنامه آموزش مکالمه انگلیسی (Casco) یکی از مجموعه برنامه های آموزش زبان انگلیسی Casco می باشد که در آن اختصاصا به موضوع مکالمه پرداخته شده است.


این برنامه با بهره گیری از هوش مصنوعی و استفاده از منابع آموزشی دانشگاه آکسفورد و همچنین با نظارت اساتید مجرب زبان انگلیسی تهیه شده و هدف از آن تقویت مهارت Speaking و مکالمه شما زبان آموزان گرامی می باشد.


چرا این برنامه می تواند تاثیر زیادی بر روی مهارت اسپیکینگ شما داشته باشد؟


معمولا یادگیری یک زبان جدید بر دو پایه استوار است: درون ریزی اطلاعات و برون ریزی آن! با تقویت مهارت های Writing, Reading, Listening می توانید درون ریزی اطلاعات را انجام دهید. تقریبا این کار ساده ایی است، شما (حتی به تنهایی) می توانید بیشتر بخوانید، بیشتر گوش دهید و بیشتر بنویسید. و این تمام کاری است که می بایست انجام دهید تا دانسته های خود را بیشتر نمایید. شما حتی ممکن است لغت های زیادی در حافظه خود داشته باشید و یا حتی بتوانید جملات درست و زیبایی را نیز بنویسید اما!


اما زمانیکه می خواهید دانسته های خود را برون ریزی و یا حتی نظر خود را در خصوص مسائل بیان نمایید، متوجه خواهید شد که نمی توانید به درستی صحبت کنید! شاید با خود فکر کنید پس نتیجه ی مطالعه ی آن همه مقاله، کتاب و یا نوشتن ها کجاست؟! چرا نمی توانم صحبت کنم؟


حقیقت این است که برای تقویت مهارت Speaking نمی توان مانند سایر مهارت ها آن را به تنهایی انجام داد. برخی از متخصصان زبان بر این باورند که برای تقویت این مهارت می بایست همواره با شخص یا اشخاص انگلیسی زبان گفتگو نمایید، که این برای بسیاری از زبان آموزان امکان پذیر نیست.


ما با تولید و ارائه این برنامه سعی نمودیم تا این مشکل را برطرف نماییم. بنابراین با این برنامه شما همواره شخصی انگلیسی زبان را در کنار خود دارید تا بتوانید با آن گفتگو نموده و به تقویت مهارت Speaking خود بپردازید.


نحوه کارکرد برنامه به این صورت است که شما باید در یک مکالمه به جای یکی از اشخاص، با شخص یا اشخاص دیگر در آن مکالمه، گفتگو نمایید. برنامه از شما می خواهد جمله یا عبارت داده شده را تلفظ نمایید. سپس بررسی می کند که آیا تلفظ شما به درستی صورت گرفته است یا خیر.


در انتهای مکالمه می توانید گفتگوی خود را با شخص مقابل بشنوید و یا حتی قادر خواهید بود تا گفتگوی اصلی آن مکالمه را نیز گوش دهید.


همچنین در پایان هر درس، نکات یا عبارات مهم آن درس برای شما نمایش داده می شود تا بتوانید بیش از پیش به تقویت مهارت های خود بپردازید.


امیدواریم این برنامه نیز مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار گیرد.


دیدگاه های خود را در خصوص برنامه از طریق بخش نظرات کافه بازار به اطلاع ما برسانید. ما به نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما اهمیت ویژه می دهیم.

User Reviews

alireza
2019/11/21
برای اسپیکینگ فوق العادست
mchk2002
2019/11/21
good
کوروش
2019/11/21
روش خوبی برای شروع یاد گرفتن زبان است.
ستوکم
2021/05/08
خوب
baradaction
2021/10/26
this is so goood perfect
میلاد
2021/06/07
👍👍👍
i am zarei
2019/11/21
خوبه
فاطمه
2021/06/21
عالی عالی کتاب فملی فرندز 2 رو آموزش میده
حسین
2019/11/22
خوبه
مبینا
2019/11/18
برنامهی خوبی نیست عالی بابا عالی 💜
زری
2019/10/26
اوین قصه رو صداش رو پحپخش کرد .همچین که نظر دادم دیدم صداها رو پخش نمیکنه
ALI_REZA
2022/01/03
برنامه خیلی خوبی هست ولی اگر بصورت آفلاین باشه که خیلی خیلی بهتر هستش و بهتر هم میشه
star Bater flay
2021/12/03
خوبه الان نصب کردم بعدا میگم چطور بود امیدوارم رایگان باشه چون یه عالمه برنامه نصب کردم رایگان نبود 😊