ریاضیات جامع ویژه تجربی

ریاضیات جامع ویژه تجربی

نسخه ۱.۱.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۸
مگابایت
حجم


اپلیکیشن تازه منتشر شده

<< ریاضیات جامع ویژه تجربی >>  
  • این اپلیکیشن مناسب برای داوطلبان مقاطع دهم و یازدهم و دوازدهم تجربی (  نظام متوسطه دوم جدید  ) می باشد و در امتحانات مدارس و امتحان نهایی و کنکور ویژه داوطلبان تجربی و همچنین در دانشگاه مباحث عمومی ریاضیات بسیار تاثیرگذار می باشند. ما بسیاری از تکنیک ها و روش های کاربردی و درسنامه ی اصولی و راهبردی در این اپلیکشن ارائه دادیم تا شما داوطلبان تجربی به راحتی تمام سوالات چه تستی و چه تشریحی ، تار و مار کنید. 
  • این اپلیکیشن تمام مباحث ریاضی مقاطع دهم و یازدهم و دوازدهم تجربی را پوشش داده وبه نوعی جامع ترین مباحث را در گوشی اندرویدیتان واقع شده است و می تواند مزیت خوبی برای این اپلیکیشن به شمار آید و همچنین دیگر نیازی به جزوه ها و کتاب های آموزشی پر حجم و معلم خصوصی و کلاس های اینترنتی نیست بلکه می توانید همه ی مباحث ریاضیات ویژه داوطلبان تجربی در هرجایی که باشید می توانید همراه خود داشته باشید و بهترین استفاده و بهره را از آن ببرید. 

* توجه* : مثال ها  و تست ها همراه با جواب تشریحی در این اپلیکیشن قرار گرفته است.
  • همچنین نظرات و پیشنهادات و انتقادات و ایده های خود را در خصوص این اپلیکیشن در بخش نظرات برنامه و یا از طریق ایمیل تیم توسعه دهندگان اعمال فرمایید. 
  • *این برنامه حاصل تمام زحمات شبانه روزی گروه دانشجویان می باشد لذا کپی برداری و برداشت محتویات مادی و معنوی این اپلیکیشن ، پیگرد قانونی دارد.* 
    پس ما را در کافه بازار تنها نگذارید...  • با ما همراه باشید... 


logo-enamad logo-samandehi